#2014-10-15 08:32:43 

warfather

Użytkownik

Cześć ; ) Swego czasu rozpocząłem kolekcjonować przeróżne nasiona. Teraz mam już sporą kolekcję, lecz ciągle szukam nowych nasion. Szalenie zachęcił mnie do wytrwałego kolekcjonowania, dział na witrynie online pt.: Super Skunk, gdzie były interesujące dane o tych nasionach. Powinienem stwierdzić, że ful czasu mi zajmuje szukanie unikalnych odmian. Ostatnimi czasy, żeby odszukać nowe rodzaje, wstukałem w wyszukiwarkę frazę: dinafem. Ja wy jakie nasiona w ostatnim czasie wybraliście do swojej kolekcji?
#2014-10-15 08:46:46 

gorącaaa25

Użytkownik

Banalna sprawa, że te osoby, które kolekcjonują, to wiedzą jakie nasiona wybrać. Mój ukochany w jednym momencie wiedział. Nawet jak poszukiwał nasion, to gdzieś znalazł inną odmianę o tytule amnesia haze. Dlaczego nie?! Może za jakiś czas zakupi, bo na obecną chwilę tego nie pragnie. Proszę Was pogadajmy o czymś innym. Albo spadam stąd. Nie doradzę Wam. Bye!
#2014-10-15 10:01:01 

Soulguard

Użytkownik

Nie ma znaczenia jakiego rodzaju info zamierzasz odszukać – czy dotyczące np. kwestii nasiona marihuany automaty bądź też innego rodzaju roślin – internet prezentuje idealne źródło informacji! Trudno mi wyobrazić sobie, bym nie mógł skorzystać z wyszukiwarek. Wiem, są przecież biblioteki, jednak to nie moja bajka.
#2014-10-15 10:53:33 

ohydna

Użytkownik

Od roku mój narzeczony ma oryginalne zainteresowanie – ma kolekcje nasion. Spędza wiele czasu w sieci, sprawdzając propozycje ofertowe w stylu sklep z nasionami marihuany zielonekrzaki.pl. Miło, iż ma zainteresowanie, które daje mu zabawę, ale co raz częściej zamiast zajmować się mną, stoi przy tych nasionach...Pewnie winnam z nim o tym pogadać...
#2014-10-15 12:37:18 

miałka_ewa

Użytkownik

Zakupiłam jakiś czas temu różnorodne szczególne nasiona. Znalazłam je dzięki ulotce, na której był umieszczony napis: nasiona marihuany feminizowane. Powinnam oznajmić, że moja kolekcja ciągle się powiększa. W tym momencie poszukuję nasion w sieci, ponieważ tam jest ich duży wybór.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015