#2014-10-28 05:44:37 

beatazkrk

Użytkownik

Cześć foczki! ;) Dostrzegłam w internecie ogłoszenie kosmetyczne zabiegi na twarz w Poznaniu, gdzie dodano kolorowy bannerek lipoliza poznań. Korzystałyście kiedyś z tego typu wynalazków tu u nas? Jak efekty? Odezwijcie się, bo nie wiem, czy się wybrać :-P
#2014-10-28 07:16:14 

Klotylda

Użytkownik

Jak już się bawić, to po całości! Kumpela fundnęła mi niedawno niezłą rozrywkę, bo wynalazła w jakimś sklepie broszurkę usuwanie blizn poznań i tak się zapaliła, że nawet jej grabiami nie umiałam odnarowić. W końcu się skusiłam i na dany moment jestem dżaga na wypasie :D
#2014-10-28 10:11:17 

miałka_ewa

Użytkownik

Według mnie na ten moment tyle powstało usług pielęgnacyjnych, że ludzie co trochę na coś zapisują się. Wystarczy tylko popatrzeć na różnorodne propozycje w sieci. Niedawno miałam ochotę wybrać się na profesjonalny masaż. Miałam trudny miesiąc, tak więc zapragnęłam coś z tym zrobić. No więc w sieci napisałam hasła masaż Poznań i takim sposobem wpadłam na pewną stronę sieciową maragastrefaspa.com/oferta/pielegnacja-twarzy/ która okazała się być własnością salonu piękności Maraga Strefa SPA. Przyznam szczerze, że bardzo trafiła mi do gustu ich propozycja z korzystnymi cenami. Dołączyłam. No masaż był ekstra. Od bardzo dawna nie czułam się tak cudownie. Polecam gorąco ten salon pielęgnacyjny!
#2014-10-28 11:39:07 

gorącaaa25

Użytkownik

Ja natomiast podjęłam decyzję, by sprawić sobie subtelne liftowanie, bo stanie przy garach zupełnie niweluje w każdej kobiecie oznaki piękna. Zauważyłam stronkę z hasłem nail bar poznań, ubrałam sukienkę i popędziłam co koń wyskoczy. Małżonek był w szoku ;)
#2014-10-28 14:05:04 

ohydna

Użytkownik

Panowie i panie, jesteście wporzo! Konkretne forum, odsyłacze (np. depilacja laserowa poznań cennik ) i wskazówencje! Wreszcie nie mówią mi już”spłoszona łania” lecz pudernica LOL THX za service i trzymajcie się zdrowo!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015