#2014-11-20 04:47:15 

Devito

Użytkownik

Cześć słuchajcie. Chce założyć swój własny ogród. Mam obok domu trochę działeczki i chcę ją jakoś zagospodarować. Ostatnio mąż ze skrzynki pocztowej wyciągnął broszurę zatytułowaną: projektowanie ogrodów Gorzów. Z ciekawości zajrzałam co tam jest i przyznam szczerze, że zaintrygowały mnie informacje w niej zawarte i zmotywowały do szybszego działania. Ktoś może też ma takie zapędy jak ja?
#2014-11-20 05:13:24 

Klotylda

Użytkownik

Zapędy zapędami, a czas czasem. Ja nie mam czasu,. Jestem pochłonięta prowadzeniem bloga kulinarnego w necie. A w ogrodzie to bym tylko przesiadywała jakby było już w nim wszystko gotowe. Ale lubię patrzeć na piękne ogrody, więc czekamy na fotki ukazujące efekty Twojej pracy :)
#2014-11-20 06:47:03 

ohydna

Użytkownik

Ja bym chciała mieć w swoim ogrodzie oczko wodne, takie samo jak przedstawione tutaj: ogrodyporosa.com.pl/stawy-i-oczka-wodne Ale mam za mały areał do działania. A szkoda. Może Ty będziesz chciała mieć oczko wodne. Serio fajnie to wygląda.
#2014-11-20 08:28:19 

miałka_ewa

Użytkownik

Ja mam ogród, ale planuję go powiększyć. W wyszukiwarce po wpisaniu hasła: projekty dużych ogrodów siedzę i przeglądam fotki i aż serce mi się kraje, że mam tylko mały ogródek. Może kiedy ś uda mi się spełnić marzenie o ogromnym ogrodzie. Czego i Tobie też życzę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015