#2014-12-09 05:51:14 

miałka_ewa

Użytkownik

Siemka! Odkąd sięgam pamięcią to nosiłam okulary, ale na ten moment bardzo mnie wkurzają. Rozmyślam coraz bardziej o soczewkach kontaktowych. Nawet w necie pod hasłami soczewki kontaktowe cena znalazłam dość ciekawą ofertę. Może się zdecyduję, ale muszę zdobyć parę danych. Uważacie, że soczewki są dobre? Korzystacie z nich?
#2014-12-09 07:11:45 

Soulguard

Użytkownik

Moim zdaniem wiele osób decyduje się na szkła kontaktowe. Wiem o tym z własnego przykładu. Sam od kilku tygodni jestem ich właścicielem. Na początku martwiłem się, że będą mi przeszkadzać w zwykłym życiu, a oprócz tego stresowałem się cenami. Jak później wyszło na jaw niepotrzebnie. Pewnego razu siedząc w Internecie szukałem dla siebie szkieł, aż trafiłem na pewną stronę internetową która była własnością spółki Optyk Rozmus. To tam w promocyjnej cenie odnalazłem dla siebie dobrej jakości soczewki. Powiem, że trochę się martwiłem. Po trzech dniach paczka znalazła się u mnie. Ta firma zaproponowała mi super klasy soczewki kontaktowe. Polecam serdecznie!

#2014-12-09 08:38:16 

Klotylda

Użytkownik

Przecież to norma, że wiele osób kupuje soczewki kontaktowe. Ja jak pragnęłam sobie zamówić kolorowe szkła kontaktowe to w necie znalazłam pewną stronę internetową i zakupiłam tam soczewki kontaktowe. Szybko rozwiązałam swój problem. Dlatego nie kumam tej dyskusji. Zmieńcie temat, ponieważ to naprawdę szkoda czasu na takie rozmowy.
#2014-12-09 11:36:12 

Devito

Użytkownik

Banalna sprawa, że ludzie zamawiają soczewki kontaktowe. Moja dziewczyna wzięła. Nawet jak poszukiwała dla siebie szkieł to jej znajoma polecała jej tanie kolorowe soczewki kontaktowe. Czemu nie?! Może kolejnym razem, bo w tym momencie tego nie szuka. Proszę Was zmieńmy temat. Albo spadam stąd. Nie doradzę Wam. Pa!

#2014-12-09 12:07:04 

poligamista

Użytkownik

Bardzo często wpadam na forum internetowe i zawsze jestem bardzo zadowolony z rozmów. Przyznam szczerze, że coraz bardziej rozważam o założeniu sobie szkieł. Przenigdy nie rozstawałem się z okularami. Nawet wczoraj znalazłem dla siebie dwutygodniowe soczewki Acuvue Moist. Dużo wertowałem w tym temacie w sieci. Chyba je wezmę. Przemyślę jeszcze.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015