#2014-12-31 04:58:01 

Devito

Użytkownik

Witajcie! Rozpadł mi się samochód, a za kilka dni muszę wyjechać w sprawach służbowych i będę go potrzebował na dłuższy czas. No nie wiem co mam zrobić. Kolega dal mi namiary na jedną firmę, ale tam było napisane wynajem busów Warszawa. Mi potrzeba osobowego auta. Co zrobić?
#2014-12-31 05:24:15 

beatazkrk

Użytkownik

Spokojnie kolego. Nie ma co się od razu denerwować. Kiedy ja rozwaliłam auto, a potrzebowałam go codziennie, to w sieci trafiłam na ciekawy link zatytułowany warszawa wypozyczalnia samochodów car-way.pl To tam znalazłam mnóstwo informacji. Tak więc sprawdź to, może coś uda się znaleźć.
#2014-12-31 07:09:41 

poligamista

Użytkownik

Spokojnie kolego mam dla Ciebie rozwiązanie. Sam niedawno byłem w takiej sytuacji jak Ty i odnalazłem w sieci bardzo ciekawy link. Oto i on car-way.pl/wynajem-dlugoterminowy/czym-jest-wynajem-dlugoterminowy Z pewnością tam coś znajdziesz dla siebie. :)
#2014-12-31 08:27:27 

ohydna

Użytkownik

to nie można pożyczyć auta od kogoś? Nie szkoda Wam pieniędzy na takie rzeczy? Z resztą róbcie co chcecie. Skoro Was na to stać…
#2014-12-31 10:04:20 

Soulguard

Użytkownik

Ja też już miałem pisać na forum i prosić o pomoc. Jak to dobrze, że ktoś mnie wyprzedził. Mam podobny problem, ale już wiem co zrobię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015