#2015-01-29 08:51:09 

warfather

Użytkownik

Skoro gadamy o facetach i ich modzie, to wiele pomysłów na świąteczny prezent można znaleźć po wpisaniu w necie: modne ubrania męskie. Ja sam w ten sposób znajduję ciekawe promocje i bardzo dobrze na tym wychodzę. Moja słabość to markowe swetry męskie - nieodłączny dodatek mojego ubioru na co dzień, nie tylko w pracy. Ubóstwiam zwłaszcza koszule w ciekawe wzory – kratkę, paski jak również inne. W mojej szafie zawiesiłem już niezłą kolekcję :) Każda kobieta mogłaby mi pozazdrościć tej ilości :)

#2015-01-29 08:59:12 

Soulguard

Użytkownik

Nie pojmuję czemu paniom zawsze zdaje się, że podarunek dla mężczyzny to wielki problem? My wcale nie jesteśmy tak mocno trudni życiowo :) Myślę, że nie przegnę jeśli powiem, że każdy z nas musi dobrze wyglądać, by się wam drogie panie spodobać :) A jeśli tak, to należy zainwestować w ubrania w stylu m.in. modna kurtka męska lub spodnie chinos męskie. Dodatkowo ciekawa koszulka oraz obowiązkowo obuwie w oryginalnym kolorze i kobiety padają z wrażenia, nie mam racji? :)
#2015-01-29 09:17:38 

Klotylda

Użytkownik

Czas świąt to dla mnie z jednej strony wielka radość, a z drugiej strony – stres prezentowy. Co roku nie jestem pewna czy udało mi się kupić wymarzony prezent, choć tradycyjnie robię dyskretny wywiad kto oraz co wśród moich najbliższych chciałby otrzymać. Tato uwielbia koszule oraz T-shirty markowych producentów, zatem szybko zaczęłam szukanie w internecie pod tytułem: ubrania męskie sklep. Całe szczęście – nie rozczarowałam się. Sklep online, który wyszukałam był bogato wyposażony. W propozycji posiada wiele męskich rzeczy, w tym np.: koszulka polo męska.

#2015-01-29 09:52:37 

Devito

Użytkownik

Myślę, że, najlepszym podarunkiem dla chłopaka w każdym przypadku jest ubranie - zwłaszcza, o ile nabywasz dla osoby, którą świetnie znasz oraz wiesz, jaki rozmiar ma. Masz możliwość na przykład postawić na spodnie chinos męskie - taki fason spodni to krzyk mody. Fajne spodnie chino nabędziesz na przykład w sklepikach sprzedających ubranka doskonałej klasy firmy - poszukaj choćby używając wyrażenia "thomas waxx" jak również podobnych. A jeżeli nie ubranie, to postaw na przykładowo saszetkę, albo kup interesującą książkę, czy też grę - na pewno wyszukasz cuś interesującego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015