#2015-02-10 07:49:45 

Devito

Użytkownik

#2015-02-10 08:50:10 

warfather

Użytkownik

Słuchajcie, reklamę wypatrzyłem: usługowy lokal do wynajęcia w Polkowicach, a kiedy nacisnąłem, to przerzuciło mnie na stronę, gdzie było od cholery różnych punktów handlowych wypisanych, choćby lokal do wynajęcia wałbrzych pod własny biznes. Nie kojarzycie? Ja poszukam nocą w operze i później wrzucę.
#2015-02-10 09:19:31 

ohydna

Użytkownik

Chachacha! Dyrektorowie wszędzie, a wyszukiwarki puścić w ruch w realu nie dają rady. A wlazło któremu do głowy, co by wstukać lokal użytkowy szczecin bądź tani lokal do wynajęcia w Piasecznie do tatuśka jahuła? Skądże. Mam szrajbnąć tutoriala, jak tego dokonać, czy już sobie poradzicie?
#2015-02-10 11:19:56 

lenino1943

Użytkownik

W ubiegłym roku sam wykombinowałem zainteresować się profesjonalnym obliczem działalności gospodarczej, czyli dyrygowaniem (dotąd robiłem na śmieciówce) i skorzystałem z propozycji spółki Czerwona Torebka. Utrafiłem ich otrzymawszy reklamówkę, na której wyszczególniono rozmaite punkty sklepowe pod usługi, choćby lokal średniopowierzchniowy do wynajęcia ostrów wielkopolski lub wynajem lokali łódź. W końcu wybrałem Wrocław i obecnie jestem usatysfakcjonowanym handlowcem :)
#2015-02-10 12:49:28 

Klotylda

Użytkownik

Aktualnie już zyskałam wiedzę, że lokale na wynajem to będzie najlepsza droga rozwoju. Przypuszczalnie postawię na małopowierzchniowy lokal do wynajęcia w Poznaniu, bo tu mi po drodze :) Dzięęęęęęki 4U! Byliście prawdziwie nieocenieni :) Narka!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015