#2015-04-10 06:27:30 

poligamista

Użytkownik

NIedawno zamówiliśmy z drugą połówką wielofunkcyjny wózek dla dzieci – arti.pl i to niewątpliwie był świetny prezent dla naszej rodziny, bo Arti perfekcyjnie się sprawdza :) A na marginesie akcesoriów dla szkrabów jest cała masa – bez kłopotu coś wyszukasz :)
#2015-04-10 07:41:01 

Soulguard

Użytkownik

Pewnego razu zetknąłem się z wyzwaniem, jak wyjeżdżaliśmy na wakacje z żoną i małą. Rzecz dotyczyła miejsca spania córy. Cóż ja się narozmyślałem! Sądziłem już, że pół pokoju córki wsadzimy do auta. Aż wyszukałem wyjście: praktyczne łóżeczko turystyczne – arti.pl. Po wczasach mała nie myślała już spać w dotychczasowym łóżku. Aż tak jej się spodobało to turystyczne! Obecnie nawet podczas wyskoku na działkę lub nad wodę wieziemy ten sprzęt ze sobą. Tak czy inaczej, mała nie wyruszyłaby bez niego. Sądziłem, że mocniej to zabawki ekscytują dzieci…
#2015-04-10 10:39:38 

Devito

Użytkownik

Gdy moja siostra wróciła z porodówki, jako upominek ofiarowaliśmy jej oraz Konradkowi kojec dziecięcy. Gift zdał egzamin doskonale, ponieważ mebelek jest ergonomiczny oraz nowoczesny. Na kolejną okoliczność chcemy podarować im na odmianę konika na biegunach, ponieważ widać oznaki końca czasu raczkowania. Niefortunnie sami jak dotąd nie dorobiliśmy się pierworodnego, jednak może za 2 zimy, gdy się odkujemy, poddamy sprawę reformie :)
#2015-04-10 13:07:54 

gorącaaa25

Użytkownik

Sądzę, że najwłaściwiej jest zamówić fotelik. Na pewno niesamowicie się przyda, by przetransportować swojego trzpiota wozem. Wiele fotelików znajduje się w sieci, pod adresami serwisów z produktami dla trzpiotów arti.pl/hustawki-dzieciece_kat2.html Ja niedawno zamówiłam fotelik razem z moim ukochanym, więc jesteśmy zadowoleni. Wnet wybieramy się w podróż. Sądzę, że to niewątpliwie będzie udana wycieczka. Nieco poszukiwaliśmy niedrogiego fotelika w sieci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015