#2015-05-19 06:42:54 

Klotylda

Użytkownik

Teraz trafimy na wiele sposobów na zagospodarowanie naszych placyków. Ja od dwóch lat posiadam ogród i jestem zachwycona. Ostatnimi czasy w sieci pod słowami nawadnianie ogrodów Poznań trafiłam na świetną spółkę, która trudni się nawadnianiem zieleni. Dodatkowo niedawno moja znajoma potrzebowała inwentaryzacji dendrologicznych ogólnych. Okazało się, że moja spółka też to poleca. Z marszu dałam Kai namiary, a ona pozostałe sprawy już ogarnęła. Jestem zadowolona z tego, że mój ogród jest zadbany i mogę w nim odpoczywać. ;)
#2015-05-19 07:49:25 

Soulguard

Użytkownik

Mnóstwo osób odmienia działki w ogrody. O tego typu zieleni śniła moja partnerka. Żyliśmy w kamienicy i niestety Kasia hodowała jedynie doniczkowce. Pewnego dnia uznałem, że kupię niedużą działkę i utworzymy tam ogród. Szybko ogarnąłem problem. Zacząłem wypatrywać spółki, która mogła wykonać ogród, jednak któregoś dnia spacerując ulicą dostałem ulotkę o nazwie pielęgnacja ogrodów Poznań. Takim sposobem znalazłem firmę, która zajmowała się projektowaniem orientalnych ogrodów w Poznaniu. W przeciągu kilku tygodni ogródek był gotowy. Ale moja pani była szczęśliwa. :)
#2015-05-19 08:18:24 

miałka_ewa

Użytkownik

Istnieje mnóstwo rozwiązań na spożytkowanie terenów zielonych. Sama jestem miłośniczką ogrodów. Rok temu wzięłam sobie niewielką działkę niedaleko Poznania. Początkowo miała być nieużytkowa, ale z czasem wymyśliłam, że ogród będzie tu doskonałym pomysłem. Starczyło, że wystukałam w Google słowa ogród japoński Poznań, a tak znalazłam pewną witrynę sieciową, której założycielem była spółka ogrodowa. Z marszu do nich zatelefonowałam i wspomniałam o sprawie. Nadmienię, że w ciągu miesiąca stworzyli mi cudny ogród. Byłam szczęśliwa.
#2015-05-19 09:34:18 

gorącaaa25

Użytkownik

Według mnie dobrze jest zrobić sobie ogród. Niedawno zauważyłam oryginalny ogród japoński w Poznaniu. Aktualnie nieustannie o nim myślę. Moja koleżanka zaaranżowała sobie podobny ogród. Niedawno zobaczyłam takie ogłoszenie: inwentaryzacje dendrologiczne. Piekielnie mnie zainteresowało to ogłoszenie. Według mnie trzeba troszczyć się o zieleń. Powinnam powiedzieć, że ja szalenie bym pragnęła mieć ogród, lecz wcale nie mam stosownych warunków. Teraz sporo moich znajomych ma ogrody.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015