#2015-06-18 03:41:32 

Devito

Użytkownik

Posty: 160

Skąd:

Wiek:

Hej! Mam pytanie do osób, które mają firmy. Inwestujecie w progres swojej załogi opłacając szkolenia? Posiadacie jakiekolwiek ciekawe pomysły na urzędowe dofinansowanie do szkoleń? Chętnie zapoznam się z wszelkimi spostrzeżeniami i ofertami polecanych instytucji. Wierzę, iż wiele mi to ułatwi.
#2015-06-18 05:46:30 

beatazkrk

Użytkownik

Posty: 80

Skąd:

Wiek:

U mnie egzamin zdały stosunkowo kosztowne kursy, które sfinansowałam części pracowników. Rezultat powyższego działania okazał się rzeczywiście dobry, więc szczerze polecam powyższe postępowanie. Powinno się jednakże właściwie wybrać, gdyż właściwa firma szkoleniowa może ogromnie nas wesprzeć. Trzeba przestudiować wpisy i szczegółowo przestudiować bieżące oferty i na takiej podstawie wybrać najkorzystniejsze w naszym położeniu wyjście.
#2015-06-18 06:22:17 

Soulguard

Użytkownik

Posty: 147

Skąd:

Wiek:

Inwestycja w pracownika to dobry wybór, aczkolwiek trzeba to poprowadzić z pomysłem. Ważne jest to, by wybrać najlepsze szkolenia – przykładowo eksperckie szkolenia menedżerskie dla kadry kierowniczej. Przeanalizuj oferty przypisane do kategorii szkolenia zarządzanie, a z pewnością prędko odnajdziesz wiele szkoleń, które mogą okazać się atrakcyjne. Pamiętaj jednak, ażeby nie posiłkować się przy wyborze wielkością kosztów. Lepiej znajdź opcję uzyskania dofinansowania unijnego – będzie to ciężkie zadanie.
#2015-06-18 08:16:09 

Klotylda

Użytkownik

Posty: 103

Skąd:

Wiek:

Posiadam niewielką firmę, jednak zdecydowałam się na edukowanie zatrudnionych podwładnych. Postawiłam na szkolenia menedżerskie, ponieważ wydawały mi się najrozsądniejszym wyborem. Nie zawiodłam się! Krok powyższy był bardzo dobrym wyborem. W taki sposób moja działalność znacznie lepiej się rozwija, a ja wiem, że pracuję z naprawdę wyedukowanymi podwładnymi. Rekomenduję dlatego każdemu inwestowanie w kursy oraz poszerzanie talentów zatrudnionych, gdyż gwarantuje to niemałe profity.
#2015-06-18 10:50:33 

poligamista

Użytkownik

Posty: 107

Skąd:

Wiek:

Dzięki każdemu za zamieszczone wskazówki. Najpewniej postawię na szkolenia z zarządzania, bo na takich kwalifikacjach mi najbardziej zależy. Zamierzam się jednakże jeszcze nad tym zastanowić. Szczęścia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015