#2014-04-14 03:41:52 

poligamista

Użytkownik

Cześć. Mam dla Was taką trochę niespotykaną jak na tę stronę tematykę. I nieco wstydliwą. Ale już naprawdę nie mam pojęcia do kogo się zwrócić o wsparcie. Moja relacja z żoną ostatnio ma kryzys, tak naprawdę już tylko ze sobą mieszkamy i uważam, że nasze trudności rozpoczynają się w alkowie. W łóżku już tak naprawdę jest zastój. Ostatnio wpadła mi w ręce ulotka z hasłem: pompki próżniowe i zdałem sobie sprawę czy to nie mogłoby być rozwiązanie naszych problemów. A Wy co sądzicie w tej kwestii?
#2014-04-14 05:40:45 

ohydna

Użytkownik

Jestem zdania że powiększanie rozmiarów wacka to super sprawa i każdy facet powinien sie tym zająć zanim zacznie się spotykać z babeczką która robi na nim oszałamiające wrażenie. Zajrzyjcie na stronę Powiekszanie.sklep.pl aby zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami jakie przygotowali fachowcy. Członek to duma faceta, jeżeli jest niewielki, facet czuje się ogromnie niedowartościowany. Sklep internetowy o którym wcześniej wspomniałam udostępnia rozmaite towary. Dzięki tym artykułom można powiększać fiutka rozmaitymi metodami. Można wykorzystać pompkę, można również zażyć tabletki. Na stronie wszystko jest precyzyjnie omówione, zatem zleceniodawca dobrze wie na co może liczyć. Wydaje mi się że jeżeli na rynek zostaje wypuszczone coś co może zażegnać jakieś nasze problemy to trzeba się tym zainteresować. Po co pozwalać kompleksom żeby nas niszczyły skoro bez większych przeszkód można sie ich pozbyć? Facet powinien roztaczać aurę pewności siebie, naprawdę nie znoszę mężczyzn pełnych kompleksów. Jeśli macie kolegów z kompleksami, obowiązkowo polećcie im stronę powiekszanie.sklep.pl/ekstendery_rozciaganie.php
#2014-04-14 06:59:38 

Devito

Użytkownik

Mój przyjaciel zrobił kiedyś użytek z oferty firmy kryjącej się pod określeniem: andropenis. Nie orientuję się czy przechodził jakieś problemy małżeńskie w tym czasie, bo mi o żadnych nie mówił, ale na sto procent polepszyła się jakość jego doznań seksualnych. W sumie to po jego opowieściach na ten temat sam chciałem zakręcić się wokół tego typu usług, ale później jakoś o tym zapomniałem. Myślę, że trzeba by wrócić do tematu, hmm... Ulepszyć własne doznania w alkowie nigdy nie zaszkodzi, w końcu zawsze może być doskonalej.
#2014-04-14 09:21:20 

miałka_ewa

Użytkownik

Wpisałam w wyszukiwarkę określenie: pompka na penisa lecz jeszcze nie przesyłałam jakichkolwiek zamówień na pompki. Po pierwsze to muszę całkiem szczerze porozmawiać z moim facetem o tym, że już od wielu miesięcy seks z nim ani trochę mnie nie cieszy i nakłonić go do tego żeby zdecydował sie na powiększenie swojego wacka. Ja nie jestem wymagająca, nie planuję wysyłać go do chirurga. Teraz oferowane są inne nowoczesne sposoby powiększania i myślę że mój luby powinien jak najszybciej sie tym zainteresować. Lubię fajne ciuchy, przepadam za swoimi kumpelami. Smakowite jedzonko również jest fajne, podobnie jak spora ilość gotówki. Lecz nic nie zastąpi szalonego seksu z facetem który naprawdę Cie kocha i posiada fiutka o konkretnych rozmiarach.
#2014-04-14 12:13:56 

Klotylda

Użytkownik

Naprawdę głupio mi wyznać to mojemu chłopakowi, lecz on ma, moim zdaniem, maciupeńkiego wacka. Wiem coś o tym, bowiem już byłam z paroma mężczyznami zatem mam porównanie. Lubię intymne igraszki zatem rozmiar męskiej fujarki jest czymś co ma dla mnie znaczenie. Mały rozmiar oznacza niedużą satysfakcję. Obowiązkowo muszę namówić mojego mężczyznę żeby wklepał w Google sformułowanie: pompka powiększająca i zamówił pompkę, z tego co mi wiadomo tego rodzaju pompki mają olbrzymią skuteczność.
#2014-04-14 12:54:53 

Soulguard

Użytkownik

Moje problemy łóżkowe zniknęły od razu w momencie, gdy zainteresowałem się dokładniej wiadomość, którą wychwyciłem na moją skrzynkę poczty elektronicznej. Była to wiadomość od sklepu powiekszanie.sklep.pl. Już wcześniej dostawałem mnóstwo tego typu maili, ale tym razem w końcu stwierdziłem, że nic nie tracę, a mogę zyskać. Raz na jakiś czas mogę coś w mym życiu łóżkowym poprawić. I zgodnie z obietnicami, podpowiadane przez nich opcje okazały się ogromnie pozytywne już po w miarę umiarkowanym czasie wcielania w życie.
#2014-04-14 13:09:52 

beatazkrk

Użytkownik

Niewątpliwie czymś niezmiernie przykrym jest nagabywanie własnego mężczyzny żeby powiększył pisiorka lecz w zasadzie jestem zmuszona to zrobić. Dosłownie od początku znajomości współżycie z moim obecnym facetem nie dawało mi żadnej satysfakcji i sądzę że dłużej nie mogę tego już przed nim ukrywać. Koleżanka dała mi ulotkę z określeniem: pompka bathmate i muszę ją pokazać mojemu facetowi, to chyba będzie dobry wstęp do tej trudnej rozmowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015