#2015-08-20 05:44:09 

Devito

Użytkownik

Oj, to bardzo sympatyczny temat, ponieważ jak odwiedzi się chociażby jakieś sklepy online, to można zwariować od wyboru sprzętów do wybrania. Mnie bardzo silnie przypadły do gustu czujki ruchu, które da się łatwo dołączyć do systemu alarmowego, żeby nie denerwować się w czasie snu czy podczas większego wyjazdu. Dodatkiem może być naturalnie dobry domofon, najlepszy jakiś z kamerką i ekranem, jednak to oczywiście co kto chce. Naprawdę według mnie należy poszukiwać w internecie, najczęściej są sporo przystępniejsze ceny niż w tradycyjnych punktach.
#2015-08-20 06:42:10 

lenino1943

Użytkownik

W moim przypadku absolutną podstawą było kupienie domofonu, bo posiadam naprawdę duży ogród przy domu i chodzenie do bramy byłoby denerwujące. Uważam, że przydatne są dzisiaj wideodomofony, bo zwyczajnie zapewniają bezpieczeństwo, można sprawdzić, kto się dobija. W zasadzie w sklepach jest tera masa ciekawych rzeczy, które uprzyjemniają żywot. Fajna sprawa jest, kiedy się kupi czytelne watomierze, bowiem idealnie widać, jak wiele się użytkuje prądu i łatwiej kontrolować comiesięczne opłaty, dla większego domu to w sumie ważna rzecz.
#2015-08-20 06:51:16 

gorącaaa25

Użytkownik

Jeżeli o mnie idzie to generalnie partner zajmował się kupieniem niezbędnych rzeczy do naszego ukochanego domu. Wiele tych rzeczy się znalazło, nawet czujniczki zostały kupione, ale chyba nie takie bez kabli, jak dobrze pamiętam. Przewody są porządnie ukryte. Z pewnością warto pomyśleć nad domofonami. Sami kupiliśmy jakieś z oferty w sieci w rodzaju dobrej jakości domofony cyfrowe, cena raczej nie duża, a wygoda spora. Na dowolnej stronie w sieci pewnie odszukasz dobre akcesoria do domu.
#2015-08-20 09:50:03 

warfather

Użytkownik

Oprócz bezprzewodowych czujek ruchu, jest także parę akcesoriów, które należy założyć. Do kontroli zużycia prądu potrzebny będzie licznik. Na rynku masz różne akcesoria. Jak się zorientowałem, są to np. liczniki fazowe, które często montuje się w małych mieszkaniach. Lub taryfowe – rózróżniające taryfę dzienną oraz nocną, ale są niepopularne, gdyż mało użytkowników dostrzega w nich mniejsze opłaty. Możesz również zamówić coś z analogowych liczników energii elektrycznej. Aha, jeszcze - przykładowo inteligentne posiadają wmontowany system przekazywania informacji do systemu informatycznego. Automatycznie reagują na przerwy w dostawie energii i informują centrum dyspozytorskie. Jest zatem w czym przebierać. Najlepiej jeszcze obgadać decyzję z jakimś elektrykiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015