#2015-10-12 09:11:01 

gorącaaa25

Użytkownik

Jestem młodą nauczycielką, dopiero po studiach. Nauczam języka niemieckiego. Otrzymałam w tym roku pierwszy raz wychowawstwo - uczniowie z 4 podstawówki. Muszę ich wziąć na wycieczkę szkolną, ale totalnie nie posiadam siły na organizowanie jej samej. Poszukuję dlatego wsparcia biur wycieczkowych. Na początku jednak chcę wybrać jakiś kierunek. Myślę o górach, ponieważ jestem z Opola i tam też podstawówka. Co uważacie? Rekomendujecie jakieś bezpieczne wycieczki dla szkół? Powiecie, do jakich miast wasze pociechy jeżdżą na wycieczki szkolne?

#2015-10-12 09:58:03 

Soulguard

Użytkownik

Jestem skarbnikiem rady rodziców w szkole podstawowej mojego dziecka. Chcielibyśmy przygotować dla uczniów wypad na zieloną szkołę na zachód. W związku z tym zbieram broszury z hasłem zielona szkoła. Moja żona po wpisaniu w przeglądarkę atrakcyjne wycieczki szkolne do Francji natrafiła na bardzo ciekawą ofertę wyjazdu do stolicy Francji. Ja osobiście nie jestem pewny odnośnie tego miasta. Uważam, że jest zbyt majestatyczne dla młodzieży. Pomożecie ze znalezieniem jakiegoś, jakby to rzekł mój syn, ”wypasionego” miejsca? A nuż wasze dzieciaki były na ekscytującej wycieczce niedawno?
#2015-10-12 10:07:30 

poligamista

Użytkownik

Jadąc niedawno samochodem z pracy, dostrzegłem na mieście bilbord z coś jakby takim hasłem: tanie wycieczki szkolne. Od razu rozpocząłem poszukiwania jakiejś pewnej firmy, która może zorganizować wycieczkę dla klasy mojej córki. Wszedłem na stronę biura podróżniczego z Torunia, które organizuje wyjazdy do Francji. Myślicie, że ta destynacja to właściwy pomysł? Moglibyście podzielić się dokąd wasze pociechy jeżdżą na wycieczki szkolne i przyjeżdzają szczęśliwe? Odrobinę martwię się, że młodzież (wiek 14 lat) nie będzie zaciekawiona zabytkami miast francuskich a podróż autokarem będzie zbyt nudna dla nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015