#2015-10-22 05:31:24 

Devito

Użytkownik

Dzień dobry! Wakacje już się skończyły i czas zająć się obowiązkami. Ja tymczasem wciąż rozpamiętuję tegoroczny op, który spędziłem w gospodarstwie agroturystycznym na Śląsku. Wyszukałem interesującą ofertę gospodarstw, gdy wstukałem w Google sformułowanie agroturystyka Śląsk. Brałem pod uwagę również możliwość bezpieczna agroturystyka Mazowsze, ale dzieciaki wybrały Dolny Śląsk. Było wspaniale! A wy gdzie spędziliście tegoroczne wakacje?
#2015-10-22 07:24:33 

Klotylda

Użytkownik

Nie trzeba jechać daleko, by spędzić miły op w sąsiedztwie rzek i uroczych pejzaży. Ja zaszyłam się z dzieckiem na Mazowszu. Odnalazłam je, gdy wpisałam w wyszukiwarkę hasło aktywna agroturystyka Mazowsze, po czym trafiłam na stronę Stowarzyszenia ECEAT Polska , zrzeszającego właścicieli polecanych gospodarstw ekologicznych.

#2015-10-22 08:14:36 

ohydna

Użytkownik

Gorąco zapraszam do zaznajomienia się z propozycją Stowarzyszenia ECEAT Polska agroekoturystyka.pl/ekoagroturystyka-mazury/ , współpracującego z gospodarzami posiadającymi pełne atrakcji gospodarstwa ekologiczne w różnych województwach. Ci rolnicy parają się produkcją pożywienia sposobami ekologicznymi, jak również chowem zwierząt domowych, takich jak: konie oraz króliki, a jednocześnie przyjmują turystów w swoich domostwach. Wczasy w tego rodzaju miejscach to znakomity sposób na aktywne spędzanie czasu w otoczeniu przyrody oraz poznanie specyfiki danego regionu kraju.
#2015-10-22 11:04:13 

poligamista

Użytkownik

Ja spędziłem tegoroczne wczasy z rodzinką we Włoszech, jednak w następnym roku zamierzam udać się gdzieś bliżej, gdzie będzie troszkę ciszej. Ważne są także względy finansowe, dlatego rozpatruję możliwość niedrogiej ekoturystyki. Jest to koncepcja nie tylko niekosztownych, lecz również pełnych wrażeń wczasów, a najciekawsza wydaje mi się propozycja Dolny Śląsk turystyka rodzinna, ponieważ znajdują się tam np. wypożyczalnie rowerów.
#2015-10-22 11:59:06 

warfather

Użytkownik

Fajne propozycje, nie przypuszczałem, iż tak duża część z was pasjonuje się agroturystyką. Ja dotychczas miałem do czynienia z tematem agroturystyka Wielkopolska, ponieważ mieszkam w Lesznie, ale możliwe, że w następne wakacje pojadę gdzieś dalej zwiedzać inny region naszego kraju. Na razie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015