#2015-10-23 07:46:06 

lenino1943

Użytkownik

Posty: 71

Skąd:

Wiek:

Nie wiem jak to wygląda dla fabryk, jednak ja byłem odpowiedzialny za wybieranie gdy zamawiane były u mnie szafki przedszkolne. Wszystko zrobione było za pośrednictwem producenta, jaki posiadał całą ofertę naszykowaną na stronie w sieci. W sumie widziałem, iż była tam na przykład do zamówienia też solidna szafa metalowa aktowa oraz wiele innych do różnych zastosowań. Przeleć na sieci szczegółowo zapewne się znajdzie. Generalnie uważam, że dobrze jest korzystać z przetestowanych ofert i nie zaliczać kłopotów.
#2015-10-23 09:25:00 

Klotylda

Użytkownik

Posty: 103

Skąd:

Wiek:

Jak mebelki do zakładu, to z pewnością metalowe. Nie rozmyślaj nad tym, gdyż musisz kupić cuś wytrzymałego w co wrzucisz kasę tylko raz i dostaniesz zapewnienie, iż nie rozpadnie się gdy wciepniesz tam solidniejszy pakunek. Wybierając zakup modułowych szaf biurowych metalowych wyłącznie skorzystasz - zwłaszcza, iż wytwórcy zagwarantują zdecydowanie atrakcyjne warunki współpracowania :) Również warto jest sprawdzić szafy warsztatowe metalowe, bo te produkty też są fajne. Poszperaj co nieco w sieci, a bez wątpienia wygrzebiesz cuś odpowiedniego :)
#2015-10-23 10:51:59 

gorącaaa25

Użytkownik

Posty: 92

Skąd:

Wiek:

Jak idzie o różnego rodzaju szafy to generalnie mogę zaproponować zwyczajnie wrzucić do własnej przeglądarki słowa „szafy metalowe biurowe” i na pewno wyjdzie wiele odpowiednich wyników. Sama mam świadomość, że warto wybierać z profesjonalnych ofert oraz nie patrzeć wyłącznie na cenę. Dawniej kupili nam do firmy coś jakby pojemne szafy warsztatowe metalowe zbudowane z blachy niezłej grubości - wypada przyznać, że przez lata dawały radę. Taka porada mała ponieważ każdy może zrobić jak chce naturalnie.
#2015-10-23 13:08:41 

miałka_ewa

Użytkownik

Posty: 119

Skąd:

Wiek:

Generalnie jeśli ktoś jest zainteresowany to ciekawą ofertę odnalazłam na witrynie producenta Melmet melmet.com.pl/ W sumie nie korzystałam, lecz wiem, że kumpel z drugiej firmy zamówił sobie, do fabryki, takie niesamowicie konkretnie prezentujące się trwałe szafki metalowe ubraniowe i opowiadał, iż pracownicy są zadowoleni. Ciężko w sumie coś powiedzieć tutaj, osobiście chyba po prostu wybierałabym po opiniach które znaleźć można w sieci, bo to generalnie najlepsze źródło jeżeli idzie o porady w dziedzinie takich mebli zakładowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015