#2015-10-26 05:32:50 

Devito

Użytkownik

Witam! Moja teściowa jest już po osiemdziesiątce i od pewnego czasu nie porusza się samodzielnie, dlatego jestem zobowiązany dopasować nasz dom dla jej potrzeb. Najpierw zakupiłem w necie podnośnik ścienny, który bardzo pomaga podczas przenoszenia schorowanej osoby, m.in. z wózka do wanny. Myślę, jak jeszcze przystosować dom na potrzeby osoby niesamodzielnej. Może Wy posiadacie jakąś orientację w tej kwestii?
#2015-10-26 08:18:17 

gorącaaa25

Użytkownik

Ciężka sprawa… Moja siostra miała tragiczny wypadek i obecnie potrzebuje ciągłej opieki. Nie chcielibyśmy, aby mieszkała w szpitalu i wobec tego przystosowujemy mieszkanie dla niej tak, żeby mogła dochodzić do siebie przy krewnych. Codziennie będzie odwiedzała ją pielęgniarka. Musimy zamówić i zamocować różnorakie mechanizmy, które upraszczają życie osoby niepełnosprawnej. Widziałam niedawno w katalogu wytrzymałe podnośniki sufitowe. Są jak mówią bardzo wygodne i mają włącznik opuszczania.
#2015-10-26 09:41:29 

lenino1943

Użytkownik

Chcę odnowić dom mojej babci i przystosować pokoje do wymagań osoby niepełnosprawnej. Kobieta jest już wiekowa i ma rehabilitantkę, która do niej przychodzi. Chcę ułatwić jej pracę. W klinice doradzali, aby zainwestować w sprzęt do rehabilitacji. Oglądałem ostatnio na serwisie maza-med.pl/category/likwidacja-barier/podnosniki-sufitowe/ właśnie coś takiego. Sprzęt jest lekki i może być wykorzystywany nie tylko w klinikach, ale także w domach prywatnych. Główkuję, co jeszcze nada się dla zniedołężniałej osoby? Ponad to, macie jakieś informacje jak odpowiednio przystosować mieszkanie dla osoby starszej?
#2015-10-26 10:33:42 

warfather

Użytkownik

Ciekawe spostrzeżenia, dzięki nim zdecydowałem się zobaczyć różne oferty wielofunkcyjnych podnośników dla niepełnosprawnych, które odpowiadają na wiele potrzeb osób niepełnosprawnych. W rezultacie nabyłem dla mojej teściowej podnośnik transportowy, napędzany elektrycznie i obsługiwany za pomocą pilota. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015