#2015-11-16 06:02:33 

miałka_ewa

Użytkownik

Cześć. Znowu do Was wracam, bo chciałam porozmawiać :). Kręciłam się wczoraj ot tak po galerii handlowej i otrzymałam ulotkę z napisem wycieczka kostaryka, która sprowokoła u mnie wspaniałe, letnie chwile. Chciałabym przeżyć to ponownie. A Wy, gdzie spędziliście te lato?
#2015-11-16 08:20:03 

Soulguard

Użytkownik

Partnerka wpadła jakiś czas temu na takie ogłoszenia w prasie „chorwacja wycieczki dobra oferta” i niesamowicie zaciekawił nas ów kierunek. Wybraliśmy się tam i mogę polecić bo fajni ludzie i cudowne miejsca do zobaczenia. W zasadzie to coś jak połączenie pasm górskich i morza, co mnie osobiście zwyczajnie zauroczyło. Na takie wakacje, moim zdaniem, naprawdę opłaca się wyruszać poprzez solidne biuro z wycieczkami. To ważne bo jest ubezpieczenie, różnorodne atrakcje a do tego nie musimy walczyć z porozumiewaniem się.
#2015-11-16 10:01:04 

Klotylda

Użytkownik

Jeśli o mnie idzie to naprawdę świetnie wspominam to wspaniałe miejsce jakie stanowi sri lanka wakacje w tym miejscu to okazał się dosłownie idealny wybór. Wspaniale wypoczęłam, dużo zobaczyłam i zwyczajnie pamiętam każdą spędzoną tam godzinkę. Z mężem wybrałam się poprzez biuro podróży i tego typu wyjazd mogę polecić. W sumie są naturalnie różnorodne inne atrakcyjne wycieczki Kostaryka jest na przykład świetnym miejscem do wyjazdu, tam byli w tym roku moi znajomi.
#2015-11-16 10:53:16 

poligamista

Użytkownik

Pouczająca dyskusja, poza tym wymusza wspomnienia o urlopowym luzie. Ogółem urlop można w dzisiejszym czasie spędzić w pierwszej lepszej wymyślonej części świata, a mi krążą po głowie cywilizacje multikulturowe, zatem, kiedy w czasopiśmie turystycznym znalazłem anons Chiny wycieczki lotnicze, zacząłem organizować następny wypoczynek. Idę już. Pa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015