#2015-12-16 03:51:13 

Soulguard

Użytkownik

Witam. Poszukuję rzetelnych i wyczerpujących rekomendacji dla firm, z którymi współpracowaliście w Poznaniu albo okolicach w zakresie organizacji różnych eventów firmowych czy imprez?
#2015-12-16 04:24:35 

Devito

Użytkownik

Wiesz co nie pamietem dokładanie, ale mamy jedną miejscówkę, z której zawsze wynajmujemy hostessy Poznań jest przecież miastem targów i bez nich ani rusz. Nie ma cię na targach, nie istniejesz, nie wiesz, co się dzieje w branyż, co nowego i tak dalej. A tam musisz mieć porządną i nie oszukujmy się – ładną obsługę. Goscie to lubią. Ja tam stawiam na urodziwe i sympatyczne dziewczyny, powedzimy sobie szczerze - zklasą.
#2015-12-16 04:54:23 

Soulguard

Użytkownik

No tak. O to właśnie chodzi. Czy to o targi, czy inne konferencje, albo tego typu spendy. Wiadomo, jak jest – bez tego ciężko. Biznes musi się kręcić, tu nie nic nie zwailnia.
#2015-12-16 06:36:43 

gorącaaa25

Użytkownik

Macie zuepłną rację. Co do rekomendacji, to ja polecam mohomodels.com/. Mają tam bardzo profesjonalne podejście do tematu obłsugi imprez, a pracujące tam modelki to naprawdę i mądre, i sympatyczne, i rzeczywiście śliczne dziewczyny, które znają swoją rolę.
#2015-12-16 09:01:22 

Klotylda

Użytkownik

Ja tez bym ich poleciła, współpracowałam z nimi na targach ślubnych, w których cyklicznie biorę udział i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny wsparły mnie w moich działaniach marketingowych, a co tu dużó mówić, te łądne buźki też przyciagją klientów.
#2015-12-16 10:25:25 

Devito

Użytkownik

No jasne, tak jest.Tu przecież idzie o to, aby goście na targach czy innych eventach odebrali twoją firmę i ofertę powiedzmy na tyle pozytywnie, żeby coś z tego wyszło. Tak to się dziś kręci. I tak funckjonuje. Zresztą samemu nie jesteś w stanie nad wszystkim zapanować, stąd lepiej zdać się na koordynację ze strony tego typu firm. I zyskać spokój w tej sprawie.
#2015-12-16 10:56:52 

Soulguard

Użytkownik

Dzięki za Wasze odpowiedzi. I typy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015