#2015-12-28 02:10:13 

gorącaaa25

Użytkownik

Cześć kochani! :) Wreszcie udało się odebrać mieszkanie od dewelopera i NARESZCIE mogę zacząć się urządzać, a potem wprowadzać. Wiadomo, zależy mi na czasie, bo dojeżdżanie do pracy w Poznaniu z domu rodziców (w Przeźmierowie) jest jednak dość uciążliwe. Niesamowitą przyjemność sprawia mi składanie tego wszystkiego „do kupy”, ale przechodząc już do sedna, nie wiem, jakie lampy wybrać! Przejrzałam już chyba dziesiątki katalogów wnętrzarskich, Google grafika, masakra, nic mi się nie podoba… Ratunku :)
#2015-12-28 03:10:29 

Klotylda

Użytkownik

nie napisałaś, do jakich pomieszczeń, więc zakładam, żę do wszystkich? W salonie np. z reguły wiesza się żyrandole, ale nie zapominałabym o wysokich, stojących na podłodze lampach, dobrze się przy nich czyta, jak dostawisz do kanapy albo fotela :) w łazience można dać kinkiety (pooglądaj zdjęcia z luksusowych hoteli, zobaczysz, jak fajnie idzie to wkomponować), w korytarzu chyba najlepiej wbudowane, w sypialni też, nie kurzą się.
#2015-12-28 05:55:05 

gorącaaa25

Użytkownik

W moim mieszkaniu jest dość długi korytarz od wejścia, miały być tam wmontowane w sufit lampki, ale udało mi się załatwić, by ich jednak nie było, bo zawsze wydawały mi się takie… no nie chcę ich, napatrzyłam się już u rodziców na to ;) Także lampy do przedpokoju to absolutny priorytet. Hm hm… wg was warto zdecydować się na kupno plafonów? Czy byłoby to za bardzo… powiedzmy, łazienkowe?
#2015-12-28 08:39:30 

warfather

Użytkownik

Ale dlaczego wg ciebie plafony miałyby być lazienkowe? Bez przesady, jest przecież dużo różnych wzorów :P
#2015-12-28 09:56:06 

Devito

Użytkownik

Mnie tam plafony się kojarzą głównie z poczekalniami u lekarza, albo gabinetami specjalistycznymi :P na wejściu do domu to chyba tak jakoś głupio, ja bym zamontował lampki na szynie, teraz to modne nawet, narzeczona też kazała sobie takie przymontować, więc wiem co mówie :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015