#2016-01-25 03:06:05 

gorącaaa25

Użytkownik

Cześć! Nigdy wcześniej w życiu nigdzie nie montowałam fototapety, ale teraz wpadłam na pomysł, że świetnie wyglądałaby w mojej jadalni, a właściwie na ścianie pomiędzy kuchnią a jadalnią. Macie jakieś rady? Jakich tapet unikać, albo na za zwrócić uwagę? Dziękuję za wszystkie podpowiedzi z góry!
#2016-01-25 03:41:09 

tornado

Użytkownik

Po pierwsze zamów na portalu albo kup na stronie która ma sprawdzone produkty, żeby ci się od razu ta fototapeta nie odkleiła od ściany... Po drugie- użyj dobrego kleju. No i dobierz wzór do pozostałych części mieszkania, żeby jakoś nawiązywał kolorystycznie lub tematycznie
#2016-01-25 05:46:56 

Devito

Użytkownik

Uaaaau, fajny pomysł! Mam taką jakby pól-ściankę między jadalnią a kuchnią właśnie i chciałem tam dać obraz, ale podsunęłaś mi zajefajny myk, dzieki!!!
#2016-01-25 06:59:54 

naturalna

Użytkownik

Rzeczywiście lepiej kupić u kogoś sprawdzonego. Ja skorzystałam z porady kolegi z pracy, który kupował fototapetę przez portal oferujący sprzedaż przez internet. Myślę, że pięknym i zawsze modnym pomysłem są zdjęcia natury na ścianie, wejdź np. w zakładkę fototapety kwiaty albo las lub drzewa na stronie i zobacz jak piękne zdjęcia tam proponują!
#2016-01-25 08:17:32 

wiertarka

Użytkownik

Ja bym na twoim miejscu też zwróciła uwagę czy założenie na sciane tapety będzie łatwe, czy nie będziesz musiała jej specjalnie wygładzać, bo jest zbyt chropowata i nierówna?? Lepiej najpierw pomyśleć a potem zrobić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015