#2016-02-02 17:32:56 

Devito

Użytkownik

Witam. Zaczynam urządzane biura. Będzie w takim ciepłym, drewnianym stylu, nic nowoczesnego. Teraz tak się zastanawiam, czy możecie mi polecić jakąś stronę na której znajdę fajne meble, z której zamawialiście już i widziec, że jest sprawdzona. Pytam o to, bo nie mam ochoty potem użerać się ze zwrotami czy reklamacjami.
#2016-02-02 19:29:36 

Klotylda

Użytkownik

Ojj mam ten sam problem co ty. Nienawidzę potem dzwonić, dogadywać się i prosić. Niestety chyba jestem pechowa, bo co zamawiam to coś jest nie tak. Teraz to już się z tego śmieje ale na początku to dramat, myslałam, że mnie rozniesie.
#2016-02-02 22:23:40 

poligamista

Użytkownik

Ja ci mogę polecić od siebie jedną stronę, na której się znalazłem przypadkowo blackcatdesign.com.pl/c/1561/biblioteczki.html, od razu z fajnymi ciekawymi biblioteczkami – taka sugestia do twojego gabinetu ;) Ja kupowałem tam komplet do salonu i właśnie kilka takich mebelków typu komoda stolik, szafa. Wszystki przyszło w idealnym stanie.
#2016-02-03 00:22:51 

gorącaaa25

Użytkownik

Strona wygląda ok. Akurat tej nie znałam :) Mi się marzy zakup ładnego białego biurka, tylko musiałabym zrobić remont całego pomieszczenia, a na to nie mam czasu :P No i tak sobie przeglądam kolejne strony i na tym pozostanę chyba jeszcze kilka miesięcy ;/
#2016-02-03 01:58:59 

Klotylda

Użytkownik

Z tego co piszesz wynika, że jak kupisz so bie to wymarzone białe biurko to może to cię zmobilizuje do remontu :) Popatrz na to w ten sposób.
#2016-02-03 04:37:03 

Devito

Użytkownik

Dzięki wielkie za stronę, też mi się podoba. Zobaczę czy będą mieli większosć rzeczy które potrzebuję,bo tez nie chcę potem kupować na dziesięciu stronach... Jeżeli (nie chcę zapeszać) coś będzie nie tak z transportem, to wtedy wina będzie twoja ;) (oczywiście żartuję)
#2016-02-03 07:16:14 

gorącaaa25

Użytkownik

Nie no masz rację:P To się nazywa odpowiedzialkość społeczna, wypowiadasz się na forum, to potem wszytsko mozę być użyte przeciwko tobie ;)
#2016-02-03 10:11:20 

poligamista

Użytkownik

Przyjmuję to na klatę! Wiadomo, że zawsze jest jakiś procent szans, że coś pójdzie nie tak jak trzeba, ale bądźmy dobrej myśli ;) Nie kuśmy złego losu i cieszmy się nowymi meblami! Będę wypatrywał twojego pozytywnego postu z niecierpliwością ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015