#2016-03-11 04:55:36 

lenino1943

Użytkownik

Odkupiłem od pewnego gościa sklep, w którym chcę otworzyć swój, oczywiście w zupełnie innym stylu i z zupełnie inną kuchnią – poprzednia się nie sprawdziła w tym miejscu. Wszysztko chcę dokupic, bo lokal co prawda jest przystosowany ale sprzęt właściciel zabrał ze sobą. Zależy mi, było to wyposażenie sklepu kompletne i żebym nie musiał latać po różnyh miejscach i pilnować. Czy ktoś wie może gdzie mogę to załatwić?
#2016-03-11 06:56:09 

Devito

Użytkownik

Jeżeli szukasz przeszklonych lad to mogę ci pomóc, pracuję jako menadżer w małej lodziarni, która swoje wyposażenie chkodnicze wzięło od ESSYSTEM K i ja osobiście jestem zadowolona z niezawodności ich. Mamy od nich witryny cukiernicze Es System K i jako miejsce, które chwali się domowymi wyrobami na tradycyjnych recepturach, muszę przyznać, że jedzenie utrzymuje się świeże cały dzień i pod koniec dnia personel nie ma problemu z umyciem i posprzątaniem tego.

#2016-03-11 08:32:53 

lenino1943

Użytkownik

Ja się właśnie nad nimi zastanawiałem, bo widziałem ofertę, ale nie wiedziałem, czy znjadę kogoś, kto bedzie mógł mi powiedziec o nich coś więcej. Zainteresowała mnie szczególnie oferta łączaenia modułów ze sobą, żeby fajnie zaaranżować wnętrze i próbuję włąśnie obmyślić ile by mi tegobyło potrzeba.
#2016-03-11 09:20:33 

Devito

Użytkownik

No, zależy ile i jakieg rodzaju miałbyś mieć towar. Pamiętaj, że najlepiej nie trzymać produktów od siebie innych zaraz obok siebie, szczególnie surowych i ugotowanych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015