#2016-05-31 06:34:33 

miałka_ewa

Użytkownik

Cześć. Serdecznie Was witam moi drodzy koledzy cykliści i drogie koleżanki cyklistki. Wpadłam na taki pomysł, żeby kupić sobie rower typu cruiser. Niedawno przejeżdżała obok mnie w mieście dziewczyna na takim rowerze i widziałam, że ten rower się prezentuje świetnie. Ile czasu spędziłam na tym, żeby zobaczyć, jak w ogóle ten rower się nazywa to nie macie pojęcia. No i teraz byłabym zainteresowana takim rowerem. Czy możecie mi powiedzieć, jak taki rower wygląda w użytkowaniu? Wygodny jest? Fajny?
#2016-05-31 07:54:55 

poligamista

Użytkownik

Cześć. Ten rower jest bardzo wygodny. A poza tym on jest tak ładny, że zawsze wzbudza zainteresowanie, gdziekolwiek nim nie pojedziesz. :P W każdym razie ja go polecam, bo jestem z niego bardzo zadowolony i obecnie nie zamieniłbym go na żaden inny rodzaj roweru, nawet gdyby mi dopłacali do niego.
#2016-05-31 09:11:44 

miałka_ewa

Użytkownik

No to się świetnie składa, lepszej reklamy nie mogłeś uczynić, teraz już jestem przekonana w stu procentach, że taki rower chcę kupic. A powiedz mi… Jeździsz może na snowboardzie? Bo szukam sklepu, w którym mogła kupić nową deskę.
#2016-05-31 11:12:19 

poligamista

Użytkownik

Tak, jeżdżę. Jak szukasz ogólnie nart, snowboardu to wejdź na stronę supersportowy.pl/13-nartysnowboard a zobaczysz, jakie tam mają świetne sprzęty. Poszukaj dobrze, to nawet może znajdziesz w niższych cenach taki sprzęt, jakiego szukałaś, ale zawsze Ci za drogi wydawał, bo tu często można trafić na okazyjne ceny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015