#2016-08-04 01:19:28 

warfather

Użytkownik

Witajcie. Przychodzę tu do Was bo wiem, że na tym forum się znajdzie zawsze odpowiedź na moje wszystkie pytania :D Tak na Was polegać można :D NO tym razem chodzi o to, że mi jest potrzebna pomoc wymyśleniu czegoś na imprezę integracyjną dla moich kolegów z pracy. Ostatnio przyjęliśmy sporo nowego narybku i ogólnie widzę, że sa jakieś problemy z komunikacją z nimi. Trzeba się po prostu jakoś niezobowiązująco spotkać. Jak macie na to pomysły?
#2016-08-04 03:43:31 

Soulguard

Użytkownik

A może dobry będzie wyjazd integracyjny, na którym będziecie mogli sobie spokojnie wszyscy porozmawiać, poznać się, piwko wypić czy co tam :P To są zawsze fajne pomysły. No tylko trzeba fundusze mieć, żeby za wszystko zapłacić. No i będziecie się mogli bawić świetnie :D
#2016-08-04 06:02:06 

warfather

Użytkownik

Ty masz rację, że taki event firmowy w województwie mazowieckim to jest świetny pomysł. Fundusze to akurat nie jest problem, bo szef się na wszystk zgodził i powiedział, że za wszystko firma płaci, więc mamy załatwiać co się nam podoba i tyle. A jeszcze gdybyś znał jakieś dobre miejsce, do którego byśmy mogli pojechać to by było dobrze :P
#2016-08-04 06:12:07 

Soulguard

Użytkownik

No akurat znam :D Wejdź na strone hoteldebowagora.pl/przyjecia to tam zobaczysz sobie ofertę różnych takich przyjęć i firmowych wydarzeń, które warto zorganizować. Może jeszcze Wam się uda namówić szefa na strefę spa i wellness to się już w ogóle będziecie bawić świetnie i korzystać :D
#2016-08-04 08:34:38 

warfather

Użytkownik

Chłopie, Ty to masz głowę :D Wszystko już załatwiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015