#2016-08-16 04:59:13 

otello

Użytkownik

Znowu jest remont. Oczywiście trzeba wywrocic caly dom do gory nogami. Oczywiście mnóstwo bałaganu i watpie czy ktos to będzie sprzątał. Tzn ktos będzie musial to posprzątać bo inaczej będzie dalej chaos…. i jest tak ze szukam drzwi wejściowych. Zastnawiam się nad Gerdą. Tylko czy drzwi Gerda nie są przereklamowane? Czy to na pewno dobra jakość?
#2016-08-16 06:22:31 

huub

Użytkownik

Tak naprawde wiele osob korzysta z drzwi Gerda we Wroclawiu i jest to producent na pewno sprawdzony który w Polsce się sprawdza. Jasne, ze ma certyfikaty i atesty i oni robia te certyfikaty pod unie europejska wiec to wg mnie o czyms swiadczy po prostu wystarczy poczytac o tym, jakie systemy wykorzystuja i wystarczy. Ja sam korzystam z Gerdy i nie mogę zlego slowa powiedziec o tych drzwiach mam caly dom w zasadzie na Gerdzie nawet do lazienki Gerda. No fakt oni zwykle slyna z antywłamaniowych drzwi ale jednak to jest marka uznana i wg mnie warto zaufac jej . Ale to twoja decyzja.
#2016-08-16 08:50:56 

poligamista

Użytkownik

Na pewno wazna decyzja jest wybor jakie maja być drzwi zewnętrzne Wrocław jest miastem, w którym jest wiele firm, które oferuja Duzy wybor drzwi. Przy drzwiach zewnętrznych to jeszcze duza role odgrywa to , jakie detale maja bo to jednak buduje niejako wizerunek domu a przeciez drzwi zewnętrznych nie wymieniasz co roku tylko najwyżej co kilka lat choc w sumie jak kupisz dobrze drzwi to bez sensu wymieniac co kilka lat bo gwarancje masz np. na 10 lat.
#2016-08-16 10:18:01 

revolver

Użytkownik

wystarczy poczytac na stronie Gerdy jak pracuja i co wykrozystuja do produkcji drzwi . I nie musisz wtedy pisac tu na forum. Bo jasne ze wiele producentow mowi ze ma dobre drzwi ale jednak nie zawsze tak jest bo to co mowia w reklamie a jakie jest zycie to każdy przeciez wie. Po prostu wystarczy poznac systemy i sposób pracy w danej firmie by wiedziec jak działają. np., w Toyocie jest tak ze jak pracownik z produkcji zauważy skazę cokolwiek ma prawo zatrzymac produkcje i nie może zostac za to skrytykowany. Wiec to pokazuje jak duze znaczenie przykalda się do jakości. No ale o Gerdzie nie wypowiem się bo nie wiem.
#2016-08-16 12:55:35 

Devito

Użytkownik

kup dobre drzwi to wtedy żona nie ucieknie :P Choc ewentualnie zostanie jej komin :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015