#2016-09-01 01:23:26 

Devito

Użytkownik

Cześć wam wszystkim. Rozkraczył mi się samochód. Pilnie potrzebuję wynająć auto. Jest mi potrzebne generalnie do dojazdu do pracy, niestety naprawa mojego auta potrwa trochę czasu, a mnie i tak samochód potrzebny. Chciałem pożyczyć od teścia, ale chyba taniej mnie wyjdzie jak wypożyczę od jakiejś firmy. Macie jakieś propozycje co do dobrych firm, które nie będą zdzierały na cenie?
#2016-09-01 04:09:34 

gorącaaa25

Użytkownik

Cześć. Są takie firmy, jak najbardziej. Sama niedawno szukałam auta. Szukałam w Internecie i trochę ich było. Dobre opinie miała firma Torcar wypożyczająca auta w Opalenicy. Jeśli chodzi o ceny to też wydaje mi się, że nie były takie najgorsze. Moim skromnym zdaniem powinieneś sam sobie poszukać, bo nie każdemu ceny odpowiadają, dla jednych będzie za drogo, a inni uznają, że to i tak za tanio.
#2016-09-01 04:32:49 

Soulguard

Użytkownik

Witam. Zgadzam się, ceny dla rożnych ludzi mają różną wartość. Mnie osobiście wszystko wydaje się być za drogie :D Ja to byłbym za tym, aby ceny wynajmowania aut oscylowały wokół kilkunastu groszy za dzień :D wtedy byłoby ok. :D Pozdro dla was.
#2016-09-01 05:22:57 

huub

Użytkownik

Siemka. Marzenia się nie spełniają kolego, nie masz, co marzyć o takich autach. Trzeba być realistą i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Wynajmowanie auta z Poznania opłaca się, bo mają tam przede wszystkim dobre auta i nowoczesne. Ceny według mnie to drugorzędna sprawa, najważniejsze jest auto.
#2016-09-01 05:33:19 

lenino1943

Użytkownik

Ja bym wam polecił, aby wypożyczyć auto od kogoś z rodziny. Zawsze to taniej. Wolałbym jedynie zatankować i kupić browar, jak płacić codziennie sumkę, którą na pewno nie jesteś w stanie zarobić w ciągu dnia. Ot moja mała podpowiedź.
#2016-09-01 08:15:45 

fiona

Użytkownik

Cześć. Bzdura, ceny za wypożyczenia auta wcale tak wysokie nie są. Najpierw kolego przejrzyj sobie oferty i porównaj stawki, potem się wypowiadasz. Z takim podejściem na pewno nigdy nie wypożyczałeś auta z firmy, gdzie wszystko masz zorganizowane na tip-top, a jedynie od kumpla, który cie wydoił później i wypominał każdą niedogodność. Nie wypowiadaj się człowieku na temat czegoś, o czym pojęcia nie masz, dobrze ci radzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015