#2016-09-07 10:09:53 

Devito

Użytkownik

Dzień dobry. Piszę tutaj w takiej sprawie dość chyba wstydliwej, ale co poradzić takie życie już jest. Otóż moja kobieta nie chce ze mną uprawiać seksu. Ja już nie wiem co mam robić, żeby ją do tego przekonać. Nie chce no to trudno, ale jednak dobrze by było gdyby chciała. Staram się jak mogę. Jakieś kolacje, randki, nastrój spacery i wogóle a ona i tak ciągle nic… Ech…
#2016-09-07 12:44:36 

poligamista

Użytkownik

No kolega, musisz się dowiedzieć, co najbardziej podnieca kobiete i wtedy jakoś zacząć to wdrażać do Wasze pożycia. Może wtedy ona po prostu ruszy z miejsca i będzie chciała z Tobą uprawiać seks? Wiesz jak to jest, czasami trzeba dobrze pielęgnować ogródek, żeby wydał plony
#2016-09-07 13:30:23 

Devito

Użytkownik

Ale ja pielęgnuje ten ogródek i robię wszystko co mogę, żeb ona dobrze się czuła i była podniecona. No ale jakoś nie jest. Ostatnio myślę jeszcze o tym, żeby kupić jakieś sprawdzone afrodyzjaki i żebyśmy razem jakoś tego spróbowali i się nawzajem pobudzili, n ale nie wiem… Przekonany jakoś nie jestem
#2016-09-07 14:27:38 

beatazkrk

Użytkownik

To jest dobry pomysł, Twojej dziewczynie się może to spodobać. Jak chcesz, to wejdź na strone sexelixir.eu i sobie popatrz tam jakie masz opcje, a może Ci się coś z tej oferty spodoba. A jak się spodoba, to może i pomoże? :P
#2016-09-07 15:55:39 

Devito

Użytkownik

No w takim razie będę próbował tych waszych sposobów, które teraz mi polecacie, bo może się rzeczywiście okaże, że sprawa będzie taka prosta :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015