#2016-09-11 19:32:11 

warfather

Użytkownik

Chociaż minęło już kilka lat, to dowiedziałem się ostatnio, że można dochodzić swoich roszczeń od sprawcy uszkodzenia ciała nawet do pięciu lat po tym, jak zdarzenie miało miejsce. Akurat wyszła kolejna moja niesprawność związana ze zdarzeniem, więc powiedziałem sobie, że nie odpuszcze. Mam szanse na uzyskanie jakiegoś odszkodowania.
#2016-09-11 22:24:36 

Soulguard

Użytkownik

Sprawa może być trudna do załatwienia, bo to jednak trochę czasy minęło. Ale masz rację do pieciu lat można się staracać o takie odszkodowanie, tym bardziej jeśli chodzi o uszkodzenie ciała. Nie miałem co prawda takiego przypadku, ale gdzieś w telewizji ostatnio słyszałem, że komuś udało się odzyskać niezłe pieniądze.
#2016-09-11 23:25:52 

JaneJoe

Użytkownik

W takich przypadkach trzeba mieć tak zweane mocne papiery, dzięki którym można udowodnić skutek i przyczynę. Warto walczyć o swoje, nawet po takim czasie. Bez względu na to, jakie były okoliczności, a masz potwierdzoną winę sprawcy walcz o swoje.
#2016-09-11 23:49:04 

warfather

Użytkownik

Pewnie, że będę walczył, w końcu moje nogi wymagają sporej rehabilitacji, a nie mam zamiaru płacić za to z własnej kieszeni. Muszę tylko poprosić kogoś o pomoc, bo to pewnie trzeba jakieś wnioski do sądu składać, a w tym to ja nie czuje się jakoś pewnie.
#2016-09-12 02:27:54 

Devito

Użytkownik

No to już masz sprawę sądową, więc trzeba się posiłkować specjalistami. Dużeym plusem jest to, że uzyskasz porady prawne i w Zielonej Górze, Poznaniu, czy Warszawie. Praktycznie w każdym mieście masz specjalistów od tego typu spraw. Ale i tak najwięcej zależy od Ciebie.
#2016-09-12 05:21:28 

altanaria

Użytkownik

Ja już jestem po takiej rozprawie i trzeba faktycznie mieć dobrze udokumentowaną chorobę. Ja nawet byłam na dodatkowych badaniach, ale nie miałam żadnych obaw, bo mój stan zdrowia został tylko potwierdzony. Dzisiaj cieszę się, bo dostałam kilkanaście tysięcy złotych z ubezpieczenia.
#2016-09-12 06:12:52 

warfather

Użytkownik

No to już spore pieniadze, nie ukrywam, że taka kwotwa w pełni by mnie zadowoliła. Ale jak to będzie to czas pokaże, życzcie mi szczęścia…
#2016-09-12 08:20:00 

altanaria

Użytkownik

No to życzę Ci dużo szczęścia i wysokiej wygranej…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015