#2016-09-21 04:40:28 

warfather

Użytkownik

Potrzebuję konkretnych informacji na co zwracać uwagę przy wyborze przepływomierza. Wiadomo że najbardziej interesuje mnie niska cena, ale nie chce kierowac wyłącznie pieniedzmi, dlatego bede wdzieczny jesli ktos podrzuci mi troche wytycznych ;). Proszę o szybkie odpowiedzi bo sprawa jest pilna, z góry dziękuję.
#2016-09-21 07:09:21 

wiertarka

Użytkownik

Przede wszystkim przepływomierz dobiera się ze względu na maksymalny przepływ i ciśnienie. Równie ważne jest to czy powietrze będzie osuszone czy wilgotne, bo znacząco zmienia to rodzaj wymaganego urządzenia. Reszta rzeczy jest chyba wiadoma jak np długość odcinka. Dobre urządzenia w niskich cenach sprzedaje ta firma: 7bar.pl/pl/mierniki/przeplywomierze.html. W mojej firmie spisują się bardzo dobrze, a poza tym zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc i porady.
#2016-09-21 07:33:06 

warfather

Użytkownik

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy mogłabyś mi jeszcze napisać czy zajmują się także konsultacjami projektów? Z tego co czytałem o nich w internecie wynika, że naprawdę znają się na rzeczy, a chciałbym poradzić się w kilku kwestiach.
#2016-09-21 07:49:16 

wiertarka

Użytkownik

Poszukaj informacji na ich stronie 7bar.pl/pl/. Kiedyś coś mi się obiło o uszy z projektami więc konsultacje zapewne też byłyby mozliwe. Moge jedynie dodać że firma jest sprawdzona i godna zaufania więc na pewno sie zawiedziesz, pzdr.
#2016-09-21 08:44:45 

Soulguard

Użytkownik

Witam. Oczywiście można zlecić im konsultacje, a analiza projektu trwa bardzo krótko także warto. Jeśli mówimy o jakości usług i samej firmie to mogę tylko polecić bo stają na wysokości zadania i zawsze są przygotowani. Często zdarza mi się z nimi współpracować i nigdy nie miałem z tego powodu problemów, albo urudnień.
#2016-09-21 09:48:57 

warfather

Użytkownik

A czy taka konsultacja jest droga?
#2016-09-21 11:07:46 

Soulguard

Użytkownik

Zależy od skomplikowania projektu, wiec nie powiem Ci od tak. W każdym razie ceny mają o wiele lepsze niż konkurencja, w moim przypadku to było około 30% więc różnica jest znacząca jak widzisz.
#2016-09-21 11:44:17 

warfather

Użytkownik

No to sporo, nie myślałem że można oczekiwać ak dużych różnic. Sądziłem że w tych specjalistycznych usługach stawki są raczej bardzo wyrównane.
#2016-09-21 13:58:36 

Soulguard

Użytkownik

Nigdzie nie są, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015