#2016-10-03 01:21:58 

naturalna

Użytkownik

Moje dziecko ruszyło do przedszkola po raz pierwszy i mam niestety przeczucie, że za chwilę będzie musiał zostać na jakiś czas w domu. Już rozmawiałam z innymi mammai i zaczął się już sezon przeziębien mimo, ze na zewnątrz temperatury raczej nie są złe. Jak sobie radzicie z przeziębieniami dzieci w okresie przedszkolnym.
#2016-10-03 04:04:28 

altanaria

Użytkownik

To był, jest i będzie problem, a wszystko przez to, że rodzice po prostu pozwalają chodzić do przedszkola dzieciom chorym. U mnie w miejscowości już próbowano walczyć z tym problemem, ale po kilku przypdkach odesłania dziecka do domu, przestano z tym walczyć. Po prostu trzeba mieć w swoim domu małą aptekę.
#2016-10-03 04:15:21 

JaneJoe

Użytkownik

Zgadza się, mała apteka przy małym dziecku to podstawa, kosztów przy tym jest mnóstwo, ale lepiej być przygotowanym na każdą okoliczność. Z reguły to przeziębienia, więc coś na gorączkę trzeba mieć, na kaszel i jakieś leki wzmacniające.
#2016-10-03 04:44:05 

naturalna

Użytkownik

No tak właśnie wyglada moja apteczka. Jest tam mnóstwo leków dla dzieci. Dla mnie tylko jakieś wzmacniające, a dla męża coś na wzmocnienie wiecie czego :) Czytałam ostatnio trochę opinii na temat Permen King i chcemy o jeszcze jedno dziecko się postarać :)
#2016-10-03 06:09:09 

warfather

Użytkownik

Każdy sposób jest dobry :) A wracając do dzieci, to każde dziecko inaczej będzie reagowało na dany lek, wiec po prostu metodą prób i błędów trzeba dojść do właściwego. Z kaszlem walczymy syropem Pulneo, bo ułatwia odksztuszanie. Temperatura to coś na bazie paracetamolu i tak dalej. Możliwości jest generalnie bardzo dużo.
#2016-10-03 06:26:30 

fiona

Użytkownik

Ja często testuje nowe produkty, z którymi po raz pierwszy się spotykam a aptekach. Ale zanim do tego dojdzie to proszę o opinie innych użytkowników. No takie testy muszą dać minimum pomocy.
#2016-10-03 07:02:59 

Soulguard

Użytkownik

Można i tak, w naszej rodzinie od dawna stosujemy sprawdzone specyfiki i ich się trzymamy. Jeśli jest coś nowego, to musi być naprawdę rewelacyjne, zebymy z tego skorzytali.
#2016-10-03 08:14:41 

fiona

Użytkownik

Zgadzam się, że każdy stosuje coś innego. Dla naszych dzieci dobry jest Vicks lek, który pomaga przede wszystkim w zakresie układu oddechowego.
#2016-10-03 08:45:03 

naturalna

Użytkownik

Też to kiedyś stosowalam, może warto pomyśleć, by wrocić do korzeni?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015