#2014-04-22 02:42:57 

miałka_ewa

Użytkownik

Mój małżonek uzależnił się od gier hazardowych, zatem świetnie zdaję sobie sprawę, co oznacza ten nałóg. To chyba najgorsze uzależnienie. Na szczęście Robert podjął leczenie w Klinice Oaza. Oferowana tutaj terapia przynosi świetne rezultaty. Możesz więcej wiadomości odszukać w sieci np. tutaj osrodek-oaza.pl/uzaleznienie-od-hazardu Wsparcie, jakie zaoferował nam Ośrodek było duże, z pewnością sami w ogóle nie moglibyśmy sobie poradzić i mielibyśmy ciągle powiększające się zadłużenie. Ja również korzystałam z propozycji ośrodka jako osoba dotknięta współuzależnieniem. 
#2014-04-22 04:35:41 

ohydna

Użytkownik

Jak pomyślę o jakimkolwiek nałogu to mi sie od razu robi niedobrze ale myślę, że zdecydowanie najgorszym uzależnieniem jest alkoholizm. Wódka jest w stanie całkowicie zdegradować życie. Jednak działają ośrodki terapii uzależnień zatem osoby uzależnione od alkoholu mają szansę na pozbycie się nałogu. Ktoś kto boryka sie z problemem alkoholowym musi się kiedyś w końcu zapisać na terapię bowiem jeśli tego nie zrobi, jego problemy będą dalej postępować. Z ogromną niechęcią patrzę na ludzi którzy kupują dla siebie narkotyki. Zażywanie narkotyków budzi we mnie obrzydzenie. 
#2014-04-22 07:21:55 

lenino1943

Użytkownik

Według mnie papierochy to jedno z najgorszych uzależnień gdyż finałem może okazać się nowotwór. Alkoholizm także jest okropny i doprowadza do rozmaitych dolegliwości zdrowotnych. Jeśli ktoś z Was ma u siebie w rodzinie osobę uzależnioną od alkoholu, warto wklepać w wyszukiwarkę sformułowanie: leczenie alkoholika i tą metodą poszukiwać wszechstronnej pomocy. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015