#2016-10-04 05:08:18 

altanaria

Użytkownik

Witam serdecznie. Sprowadza mnie tu sprawa szybka i prosta, z nadzieją więc przychodzę, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Mignął mi ostatnio producent torebek papierowych i się zaczęłam w sumie zastanawiać i to tak poważnie mad sprawą tego, żeby do siebie zamówić takie torebki. A bo się przydadzą. Mogę na nich nadruk zrobić i będzie pięknie to wyglądało jako reklama firmy. Co wy na to?
#2016-10-04 07:45:23 

naturalna

Użytkownik

No nie jesteś pierwszą osobą, która na to wpada, bo się ostatnio to nawet bardzo popularne zrobiło. Wiesz, cala ta fala życia eko, zgodnie z naturą, po zielonemu i w ogóle. No i w sumie to jest świetny pomysł jakby nie patrzeć. Warto się tym zainteresować na tak sto procent.
#2016-10-04 08:39:25 

altanaria

Użytkownik

Mnie tam akurat nie zależy na względach eko, bo to uważam za fanaberie, ale raczej mi chodzi tylko o to, że jest taka opcja bardzo wygodna i moim zdaniem estetyczna. Więc chce po prostu spróbować. Często w mojej firmie daje różne gifty różnym ludziom więc dlatego tak
#2016-10-04 09:51:04 

naturalna

Użytkownik

Rozumiem, no są różne motywacje. Twoja też całkiem dobra :) W takim razie życzę po prostu powodzenia z załatwianiem wszystkiego
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015