#2016-10-10 01:26:11 

tornado

Użytkownik

Cześć, przychodzę tutaj bo mam pewien problem i liczę, że pomożecie mi znaleźć rozwiązanie. Od dłuższego czasu nie umiem sobie poradzić ze swoim pesymizmem. Zawsze uważałem się za realistę, ale teraz jeszcze zanim się za coś zabiorę widzę w głowie same czarne scenariusze. Że sobie nie poradzę, że to bezsensu, że się nie nadaję… Dramat, naprawdę. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, a coraz trudniej mi się z tym żyje. Coraz gorzej w pracy, coraz gorzej w domu. Co mam robić, co polecacie? Jakiś psycholog, terapia? Sam nie wiem.
#2016-10-10 02:30:58 

naturalna

Użytkownik

To naprawdę smutne… I wcale nie dziwię Ci się, że Cię to męczy, bo takie nastawienie potrafi wszystko zepsuć bardzo szybko. Może rzeczywiście jakaś terapia? Albo jakieś sesje z coachem czy coś takiego, to ostatnio bardzo modne i podobno wielu osobom pomaga!
#2016-10-10 05:27:47 

lenino1943

Użytkownik

Nawet nie wiesz jak doskonale Cię rozumiem :). Też miałem spore problemy żeby się za coś zabrać, bo wszystko wydawało mi się bezsensu. Już bałem się, że wpadnę w jakąś depresję czy coś, po prostu masakra. Teraz jest o wiele lepiej, bo się nauczyłem kontrolować własne myśli. To trudne, ale do zrobienia. I uwierz mi, jak to uda Ci się osiągnąć to będzie o niebo lepiej i nagle wszystko zacznie wychodzić, mniej stresu będzie Cię to kosztować i w ogóle. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać to polecam Ci Bronzowe Myśli, mnie oni bardzo pomogli, mają super nastawienie i techniki. Tutaj bronzowemysli.com/o-nas/ możesz sobie o nich trochę poczytać, może i Tobie pomogą.
#2016-10-10 08:07:54 

warfather

Użytkownik

Koleś, daj spokój… Nie maż się jak baba i weź w garść, a nie po psychologach będziesz latał…
#2016-10-10 09:03:46 

wiertarka

Użytkownik

Kolega wyżej to widzę prawdziwy macho, który nie ma słabości :)) Pozazdrościć, ale reszta tutaj jest tylko ludźmi i ma swoje problemy. Dobrze, że widzisz problem i chcesz z nim walczyć, trzymam kciuki żeby się udało, może rzeczywiście trzeba poszukać i zacząć wprowadzać w życie jakieś specjalne techniki, powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015