#2016-10-27 04:42:55 

Klotylda

Użytkownik

Witajcie moje drogie. Mam tutaj pytanko. Jestem w ostatnim okresie swojej ciąży i właściwie to już nadchodzi czas na to, żeby się szykować do szpitala, a okazuje się, że właściwie niczego w domu nie mam gotowego na przyjście bobaska. Jakieś tam tylko małe pierdółki, a bym chciała jednak mieć już jakieś zabawki, leżaczki i te sprawy. I od czego tutaj mam zacząć?
#2016-10-27 06:23:30 

beatazkrk

Użytkownik

No to jest jednak problem, jak się na ostatnia chwilę takie rzeczy załatwia. Całe 9 miesięcy na to miałaś i dopiero teraz? :D Ale jednak lepiej późno niż wcale Ja bym Ci proponowała się zainteresować firmą Fisher Price leżaczek, który od nich dostaniesz jest naprawdę warty swojej ceny. Wytrzymały, ładny i w ogóle bardzo przyjazny. Ja go też używałam do wszystkich moich dzieci
#2016-10-27 08:08:02 

Klotylda

Użytkownik

To dobrze, że mówisz. Przyszła mi teraz jeszcze do głowy elektroniczna opiekunka bo tyle się w tej telewizji słyszy na temat różnych śmierci łóżeczkowych i takich sprawach, że ogólnie rzecz biorąc wolałabym dmuchać i chuchać na zimne
#2016-10-27 10:18:37 

beatazkrk

Użytkownik

Jak najbardziej tak. Taka niania jest potrzebna zwłaszcza jak chcesz przyzywczajać dziecko już od małego do tego, że zostaje samo w pokoju, a nie że przy nim stale ktoś jest. Poza tym masz jeszcze mnóstwo grających zabawek dla niemowlaków, które się pozwolą dziecku prawidłowo rozwijać i jakoś tak lepiej ogólnie rozwój przebiegnie jak mu zapewnisz sporo atrakcji
#2016-10-27 10:26:56 

Klotylda

Użytkownik

Całe szczęście, że chociaż mam już dziecięcą torbę do wózka i ten wydatek mi teraz odszedł. Wózek to akurat była pierwsze rzecz, którą kupiłam. I bardzo dobrze, przynajmniej od razu to z głowy, a teraz już tylko cała reszta :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015