#2016-10-31 04:52:13 

miałka_ewa

Użytkownik

Siema, Za rok moje dziecko będzie mieć komunię. Szczerze powiem, że kompletnie nie mam czasu na organizacje takiej imprezy. Pracuję po dziesięć, dwanaście godzin i jak przychodzę z pracy to nie mam na nic siły. A już na pewno nie mam siły na organizację takich imprez. szczególnie, ze w naszym przypadku to nie będzie kilka osób, tylko cała rodzina musi się od razu zjechać. No masakra normalnie. Jak takie małe wesele. Co najmniej dwadzieścia parę ludzi przyjedzie. Boże jak ja nie lubię tego typu zjazdów rodzinnych.
#2016-10-31 05:14:19 

ohydna

Użytkownik

Do takich zadań najlepsza będzie Fabryka Przyjęć. ta firma potrafi zorganizować wszystko. Kompleksowo obsługują każdą imprezę. Mają takie doświadczenie, że w sumie wychodzi taniej albo mniej więcej tyle samo, jak samodzielna organizacja. A przynajmniej dużo nerwów z ciebie zdejmą. ja cię rozumiem, bo sama tez pracuję co najmniej po dziesięć godzin, jak przychodzę do domu to myślę tylko o tym, żeby się zrelaksować. nie mam już na nić ochoty.
#2016-10-31 06:16:38 

Soulguard

Użytkownik

Znam tę firmę. Organizują wesela w Poznaniu i robią to chyba najlepiej w całym mieście. Ja ich mogę polecić z całego serca, bo robili wesele mojej córki. Wszyscy goście bawili się wyśmienicie. cała zabawa trwała do czwartej rano. fajne było to, że w jakiś taki magiczny sposób potrafili zrobić, ze wszyscy byli zadowoleni. i jedna i druga rodzina, a każdy miał inne oczekiwania. więc nie było to łatwe zadanie.
#2016-10-31 08:45:32 

altanaria

Użytkownik

Byłam na organizowanym przez Joannę Świątek poznańskim weselu plenerowym i było tak piękne, że chciałabym sama mieć takie. w sumie jeszcze nawet nie mam o czy marzyć, bo na razie na ślub się nie zanosi, ale kto wie, może kiedyś mi się uda. W każdym razie komunie na pewno ogarnie równie fajnie. Czysty profesjonalizm polecam.
#2016-10-31 10:51:40 

wiertarka

Użytkownik

Bożę, teraz to się ludzie tacy leniwi zrobili. na nic nie mają czasu nawet dla rodziny. Tylko kasa i praca się dla niech liczy, żeby tę kasę zarobić. A po co to wszystko, jeśli nie utrzymują relacji z najbliższymi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015