#2016-11-03 03:23:26 

JaneJoe

Użytkownik

Pomocy, laski. Nie jestem pustą lalą, dla której seks jest jedynym ważnym elementem w związku. Aczkolwiek widzę, jak mój mężczyzna męczy się z tym, że ma małego członka. Ja mu okazuje miłość na każdym kroku, jest świetnym kochankiem mimo rozmiaru, naprawdę. Jednak wiecie jak to jest, jak sami nie mamy wysokiej samooceny, nie jesteśmy pewni siebie, to nic z tego nie będzie.. Dlatego może któraś z Was miała podobny problem ze swoim marudą i zechce mi jakoś doradzić?
#2016-11-03 04:48:29 

altanaria

Użytkownik

Może to wcale nie chodzi o długość członka? Skoro uświadamiasz go, że jest dobrym kochankiem i satysfakcjonuje Cię w łóżku, prawisz mu komplementy, a on mimo wszystko zagłębia się w swojej melancholii, to może problem leży gdzie indziej?
#2016-11-03 05:52:55 

JaneJoe

Użytkownik

Niestety nie. Widzę to chociażby po jego reakcji tuż przed zbliżeniem. Często mówi że nie ma ochoty, czasem wręcz unika seksu ponieważ boi się pewnie, że może mi coś odbiło i myślenie przez noc mi się zdążyło zmienić. I tym razem go wyśmieję czy coś. Nie wiem. Weź tu zrozum faceta.
#2016-11-03 07:09:31 

Soulguard

Użytkownik

Pozazdrościć mu tylko takiej kobiety. Jesteś bardzo wyrozumiałą partnerką, niewiele jest takich. To, że go wspierasz i szukasz rozwiązania problemu to chyba największy dowód miłości, jaki mogłaś mu dać. Jeśli chodzi o ten konkretny problem, to jest on dość powszechny. Najlepszym lekarstwem będzie chyba wydłużenie członka. Skoro wsparcie psychologiczne nie działa, to trzeba poszukać innego rozwiązania. Powodzenia.
#2016-11-03 07:54:11 

lenino1943

Użytkownik

Racja, wielu facetów jest niezadowolonych z samych siebie. Może tylko nie wszyscy to okazują. Jeśli chodzi o powiększenie penisa tabletki zrobią swoje. Możesz kupić mu je przez internet.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015