#2016-11-07 03:36:36 

wiertarka

Użytkownik

Siemanko, szukam drzwi antywłamaniowych. Przyznam, ze trochę się tego boję bo nieraz słyszałam o włamaniach do domów i myśl, ze ktoś będzie chodził po moim domu przyprawia mnie o paranoje. naprawdę się tego obawiam. Dlatego właśnie w sowim nowym domku chciałabym wstawić drzwi antywłamaniowe. Może mi ktoś polecić jakąś fajną firmę?
#2016-11-07 03:51:31 

fiona

Użytkownik

takie drzwi znajdziesz na stronie drzwiwloskie.pl. Ja ciebie rozumiem, bo mam to samo. Szczególnie kiedy zostaję w domu bez męża. Teraz jest trochę lepiej bo mamy psa, który biega po podwórku i wydaje mi się, ze jak by co to by nas ostrzegł. Mozę nie ochronił, ale na pewno obudził w odpowiednim momencie.
#2016-11-07 05:48:09 

JaneJoe

Użytkownik

Bardzo dobre sa drzwi metalowe takie jak tutaj drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/metalowe/. To nie muszą być od razy antywłamaniowe, byleby były solidne. Pomyśl tez o zabezpieczeniach na okna, bo jednak złodzieje najczęściej dostają się do środka po prostu wybijając szyby.
#2016-11-07 07:07:02 

altanaria

Użytkownik

Z kupowanie drzwi zewnętrznych antywłamaniowych w Poznaniu to jest tak, ze trzeba zwracać uwagę na producenta. bardzo dobre są drzwi sprowadzane z Włoch. Oni po prostu potrafią robić solidne rzeczy. Oczywiście może się zdarzyć, że inni producenci też wypuszczą fajny model, ale jednak włoscy producenci są sprawdzeni.
#2016-11-07 09:18:28 

revolver

Użytkownik

Nie ma co popadać w paranoję. Z mojego doświadczenia to jednak takich włamań nie ma zbyt dużo. Teraz kradzieży się dokonuje w bardziej wyrafinowany sposób. Przez Internet i inne takie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015