#2016-11-16 09:22:29 

warfather

Użytkownik

Pytanie do osób które zamawiały, albo miały bliski kontakt z nowymi wykładzinami pcv. Czy prawdą jest że wzory będące obecnie w sprzedaży prezentują się pod wzgledem barw i szczegółów o wiele lepiej niz dawniej sprzedawane? Prosze o powazne odpowiedzi bo zastanawiam sie nad zamowieniemwiekszejilosci.
#2016-11-16 09:32:51 

wiertarka

Użytkownik

Zamawiałam wykładzinę pcv w Warszawie do przychodni bo pozwala ona na łatwe utrzymanie czystości i szybkie sprzątniecie ewentualnych zabrudzeń. Jakość rzeczywiście jest o wiele lepsza niż pare lat temu. Na pierwszy rzut oka trudno powiedziec czy jest to wylewka czy wykładzina :). Efekt jak najbardziej na plus.
#2016-11-16 10:31:39 

Soulguard

Użytkownik

PCV są bardzo fajnym rozwiązaniem, ktore z pewnosciaulatwiasprzatanie, ale ja zdecydowałem się na zamówienie niedrogich wykładzin przemysłowych z Poznania. Fajne, ładne i solidne. Fakt że o trochę innym przeznaczeniu ale estetyka stoi na tak wysokim poziomie ze nikt nie przyczepiłby sie gdyby rozlozyc ja w biurze.
#2016-11-16 11:57:06 

Devito

Użytkownik

Mogeprosic namiary na firme od wykladzin biurowych w Kielcach?
#2016-11-16 12:43:54 

poligamista

Użytkownik

Ogólnie to najlepszą i najtańszą ofertę na wykładziny dywanowe w Kielcach (przynajmniej w mojej opinii) mają tutaj: wykladziny.net/wykladziny-biurowe. Bez przerwy zamawia u nich wiele firm i urzędów więc masz pewność że wszystko bedzie zrobione profesjonalnie i dokładnie. Do jakości nie moznasieprzyczepic, ani do ceny. Polecam jednym słowem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015