#2016-11-17 00:32:15 

warfather

Użytkownik

Mój promotor jest bardzo wymagajacy. Chcialem wziąć ambitny temat to jak wziąłem taki temat, to ledwie ciągnę. Mam do napisania na kolejne zajecia jakiś plan pracy magisterskiej na ocene… Nie mam pojecia co tam ma być i jak to ruszyc. Jak napisac plan pracy magisterskiej?
#2016-11-17 02:59:46 

Soulguard

Użytkownik

To wy nie mieliscie zajec o tym jak praca magisterska ma dokladnie wyglądać co ma zawierac jakeis sa wymagania bo wg mni to podstawa żeby potem takich rzeczy wymagac??
#2016-11-17 05:32:41 

Devito

Użytkownik

No a nie lepiej komus zlecic żeby napisal? W tamtym roku niestety się minalem i nie dalem rady sam napisac pracy magisterskiej jak chcesz wiecej info to zajrzyj tutaj e-praca-dyplomowa.pl/rodzaje-prac/praca-magisterska/ i poczytaj jak ta firma dziala bo ogolnie to Pisza prace z wielu tematow no i historia i chemia wiec powinni ci także pomoc
#2016-11-17 06:58:04 

poligamista

Użytkownik

no wiadomo ze można kogos poprosic żeby napsiac jak się nie ma czasu to czasami jedyny ratunek żeby zaliczyc rok i nei bujac się z pisaniem pracy nei wiadomo iel czasu. A ceny prac licencjackich i magisterskich zależa od tego ile stron ma mieć praca o czym ma być praca i jak ma zostac zlozona. Bo to glowne elementy które wpływają na to jak wiele się siedzi przy tekscie. A pomocy w pisaniu prac nigdy za wiele jak jest wiele innych pilnych rzeczy do ogarniania.
#2016-11-17 07:31:57 

lenino1943

Użytkownik

Ja rysowalem sobie drzewko i od tego robilem takie strzaleczki i wypisałem co chce umieścić potem to łączyłem jakos w całość no i tak tworzylem wstępny plan pracy. Ale nie możesz zapytac promotora co i jak?
#2016-11-17 09:05:26 

poligamista

Użytkownik

Zalezy kto jakiego ma promotora bo już inna sprawa. A nie każdy chce pomagac .
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015