#2016-12-15 01:25:05 

wiertarka

Użytkownik

Cześć wszystkim. Pewnie jak większość pań próbuję pozbyć się nadmiaru kilogramów, które powstały na skutek ciąży. Nie udaje mi się to domowymi sposobami. Przyznaję się, że też brakuje mi nawet motywacji. Z chęcią bym podjęła współpracę z kimś doświadczonym, żeby mnie motywował i dawał siłę na więcej, ale nie znam nikogo odpowiedniego. Czy korzystaliście może z usług takich osób?
#2016-12-15 03:40:09 

ohydna

Użytkownik

Witaj. Ja nie korzystałam. Sama się zawzięłam, w kilka miesięcy zrzuciłam zbędny balast. Jaka jest moja tajemnica? Mniej jedzenia na talerzu i regularne ćwiczenia. Trzeba pokochać ćwiczenia.
#2016-12-15 05:51:05 

Soulguard

Użytkownik

No nie na każdego to działa. Niektórzy mają mniej motywacji i szybciej rezygnują z tego wyróżniając się słomianym zapałem. Wydaje mi się, że najlepszą motywacją może być na przykład dobry trener osobisty, któremu będzie zależało na postępach, a który będzie podchodził do każdego indywidualnie. Myślę, że dobrze byłoby też wziąć pod uwagę zmianę nawyków żywieniowych.
#2016-12-15 07:36:59 

miałka_ewa

Użytkownik

Bardzo dobra porada. Ja w sumie na początku swojej diety zmuszałam się do potraw warzywnych, ale z czasem pokochałam ten smak. Tak samo jak pokochałam endorfiny, które płynęły z wysiłku fizycznego. Wcześniej bym nie spodziewała się, że to wszystko może być przyjemne. Motywacją było studio treningu http://www.bodysense.pl/. Mi pomogło.
#2016-12-15 10:03:09 

tornado

Użytkownik

Mnie też pomogło. 20kg tłuszczu poszło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015