#2014-04-25 03:12:32 

miałka_ewa

Użytkownik

Moja firma uznała, że fajnie będzie osobom tu pracującym zorganizować coś fajnego w temacie wyjazdów integracyjnych. Jak często da się realizować nadal weekendowe wyjazdy w Tatry i tym podobne pomysły... Jakiś czas myśleliśmy nad dobraniem właściwego planu na tego rodzaju integrację. Ktoś w końcu wpadł w Sieci na informację zakładu FSWO Imprezy Rajdowe i wszyscy uznaliśmy, że to świetny plan. Jednym z planów, które zasugerowała nam firma jest akademia ucząca bezpiecznej jazdy. A, że sporo spośród członków mojej firmy to właśnie kierowcy, tego typu idea na spędzenie ostatnich dni tygodnia to przyjemne z pożytecznym. Zjednoczenie pracujących w firmie i podniesienie ich zdolności w pracy. Z przyjemnością więc przystaliśmy na tego typu plan.

#2014-04-25 04:56:16 

warfather

Użytkownik

To bardzo prosta rzecz zorganizować imprezkę rajdową. Nie potrzeba posiadać w tym ogromnego doświadczenia. Gdy ja bardzo chciałem zorganizować taką imprezę dla firmy, to wynająłem fachową firmę, która mi bardzo pomogła w jej organizacji. Ktoś dawno temu oferował mi, żebym zamówił na taką imprezkę rajdowe symulatory. Fajny pomysł. No to prawda. Kto to wie? Może później skorzystam. Teraz tego nie chcę. Dlatego nie mogę Wam poradzić i znikam stąd. Musicie poradzić sobie sami. Życzę powodzenia!
#2014-04-25 05:55:08 

Soulguard

Użytkownik

Normalne, że jak po raz pierwszy organizuje się imprezę dla firm to nie mamy w tym doświadczenia. Jednak powstało dużo interesujących sposobów na cudowną imprezę rajdową dla przedsiębiorstw. Miesiąc organizowałem małą imprezę dla naszego kolegi z roboty. Miał niedługo urodziny. Chcieliśmy zaprosić cały nasz dział. Pomyślałem, że jeśli pracują sami mężczyźni to pomyślałem, że rajdowa szkoła jazdy to świetne rozwiązanie. Spytałem kumpli i dowiedziałem się, że żaden z nich nigdy nie jeździł na symulatorach. Wiedziałem, że to wspaniałe rozwiązanie. No więc, wynająłem w rajdowej szkole jazdy symulatory i zaprosiłem wszystkich. Marcin o niczym nie wiedział. W końcu tam dojechaliśmy. Mieliśmy do wykorzystania 15 symulatorów. Heh!Haha!Ha! Pasowało, bo było nas tylu. Ale było śmiechu i zabawy. Nigdy nie pomyślałbym, że to może być tak świetny pomysł. Po stymulatorach poszliśmy na piweczko. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, a głównie nasz solenizant. Jeśli teraz jak będzie zbliżała się impreza służbowa to również zrobimy ją w formie rajdu. : D

#2014-04-25 07:22:51 

lenino1943

Użytkownik

Ja się w zasadzie nie znam moi drodzy na piknikach rajdowych, ponieważ nigdy nie brałem udziału w zabawie o takim charakterze ale już sama nazwa sugeruje że to coś ciekawego. Rajdowe szkoły jazdy to jedno z miejsc gdzie ostatnimi czasy uczestniczę w zajęciach. Nie tylko doskonalę swoje kompetencje w zakresie kierowania autem, ale zjawiam sie również na treningach sportowych. Chcę być doskonałym kierowcą ale zależy mi również na tym by być osobą doskonale wysportowaną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015