#2016-12-15 23:49:15 

miałka_ewa

Użytkownik

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych mam. Używałyscie do przewiajania dzieci specjalnych przewijaków, takich mocowanych do łózeczka? Warto na cos takiego wydawać pieniadze?
#2016-12-16 00:43:51 

ohydna

Użytkownik

Przy pierwszym dziecku nie widziałam potrzeby, żeby z czegoś takiego korzystać. Normalnie rozkładałam czystą pieluchę na łóżku i tak przewijałam synka. Później, przy córeczce, miałam kłopot z plecami i zwyczajnie niewygodnie było mi się tak mocno nachylać i mąż zamocował przewijak do komody. Przyznam, że było nieco wygodniej. Przewijaki są tanie jak barszcz, więc możesz kupić i korzystać, jesli tak Ci będzie wygodniej.
#2016-12-16 03:08:42 

huub

Użytkownik

Jak miałem przewijać syna to tylko na przewijaku. Wiedziałem, że i się nie wyślizgnie, że nie spadnie na podłogę jak na chwilę odwróće wzrok. Moim zdnaime przewijak to podstawa.
#2016-12-16 05:00:19 

gorącaaa25

Użytkownik

Przewijaki są ogólnie tanie i mają ciekawe profilowanie, które ułatwia codzienną pielęgnację dziecka, także chyba warto się nimi zainteresować. Jak byś szukała czegoś niedrogiego, to tutaj masz kilka takich produktów http://www.nakina.pl/przewijaki-c-20_24.html. Od razu możesz sobie dokupić jakieś podkłady higieniczne i pokrowce na przewijak. Tego jest naprawdę bardzo dużo i jest to tanie, także nie musisz się martwić o czystość w miejscu, gdzie przewijasz dziecko.
#2016-12-16 07:05:26 

miałka_ewa

Użytkownik

No ogólnie niewiem czy warto wydawac kase na takie coś. A nie wystarczy kocyk, na to pielucha i normalne łózko?
#2016-12-16 09:15:58 

ohydna

Użytkownik

Jak pisałam, ja właśnie tak robiłam przy pierwszym dziecku. Jak nie masz problemów z kręgosłupem to spokojnie zwykłe łózko i podkład higieniczny w zupełności wystarcza.
#2016-12-16 11:07:28 

gorącaaa25

Użytkownik

W tym serwisie, o którym wcześniej wspomniałam masz też kocyki http://www.nakina.pl/kocyki-dla-dzieci-c-13_14.html. Tak tylko wspominam, jakbyś się zdecydowała na wersję z kocykiem:) Tylko na kocyk też musisz położyć jakiś podkład higieniczny, bo tak to ciągle będziesz musiała go prać. Spróbuj z tym przewijakiem, zobaczysz, ze w ten sposób będzie Ci dużo łatwiej.
#2016-12-16 12:27:54 

miałka_ewa

Użytkownik

Jeszcze się zastanowie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015