#2016-12-22 06:27:02 

Devito

Użytkownik

Dzień dobry! No w każdym razie mam nadzieję, że u Was jest tak dobry jak i u mnie. Normalnie nie mogę wyjść z szoku. Pierwszy raz teraz odebrałem swoją pierwszą powięskszoną kasę z giełdy. Już się zakończył mój pierwszy mały etap inwestycji. I teraz mam kasy o wiele więcej. Polecam giełdę!
#2016-12-22 07:40:28 

warfather

Użytkownik

Ależ my wiemy, że na giełdzie się opłaca. Ja też już od bardzo długiego czasu inwestuję i wiem, że warto. W każdym razie cieszę się, że Tobie się teraz udało, bo taka pierwsza dobra transakcja może być bardzo satysfakcjonująca. No i gratuluję oczywiście, że tak dobrze poszło!
#2016-12-22 08:20:45 

wiertarka

Użytkownik

A skąd ja bym się mogła dowiedzieć jak w ogóle zacząć przygodę z giełdą? Bo coraz więcej znajomych to robi i ja nie. Nie wiem w ogóle jak się za to zabierać, a po prostu chyba czas zacząć coś robić i odkładać jakieś pieniądze na starość
#2016-12-22 09:58:58 

lenino1943

Użytkownik

Ja z mojej strony bym Ci polecił wejść na stronę http://www.tradingforaliving.pl/jak-zarabiac-na-gieldzie/ i tam popatrzeć. Wszystkie informacje na temat tego jak zarabiać na giełdzie masz tam zawarte i jak sobie wszystko tam poczytasz to będziesz wiedziała, że to jest właśnie coś takiego, co się opłaca
#2016-12-22 10:16:36 

wiertarka

Użytkownik

Ale super! Teraz już jestem chyba rzeczywiście bardzo przekonana do tego, żeby się zainteresować. Lepiej chyba trafić nie mogłam niż teraz tutaj na to. Dzięki za informacje. Mam nadzieję, że już wkrótce będę bogata :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015