#2017-01-10 21:44:30 

revolver

Użytkownik

Witam. Mam bardzo nietypowa sprawę, na pierwszy rzut oka wydaje się nieskomplikowana ale ręczę że tak nie jest. Otóż prowadzę firmę ze wspólnikiem zajmujemy się obsługa finansową przedsiebiorstw i osób prywatnych, inwestycje, ubezpieczenia, kredyty itd. Od pewnego czasu zauważam dziwne zachowania wspólnika, tak jakby chował przede mną czesc dokumentów. Zauważyłem też ze umawia sie z naszymi klientami bez mojej wiedzy. Jest to sprzeczne z naszymi ustaleniami i umowa jaką spisaliśmy. Chciałbym podac go do sądu ale zanim to zrobię chcę twardych dowodów. Co mam robić?
#2017-01-10 23:40:32 

huub

Użytkownik

Wyśledzić go i nakryć na gorącym uczynku. Trochę pokerowego zachowania, czyli ewanuj pewnością że wszystko wiesz na temat jego oszustw. Tylko dlaczego twierdzisz że on Cię oszukuje finansowo? Może po prostu kręci lody na boku - to też jest nieetyczne ale doprecyzuj prosze o co ci chodzi.
#2017-01-11 02:35:55 

revolver

Użytkownik

Zapomniałem dodać że rachunki i faktury też sie nei zgadzaja. Koszty nam wzrastają, ale najbardziej obawiam się że nazaciąga kredytów na firmę i ucieknie albo jakoś przygotuje sobie prawne wyłaczenie odpowiedzialności.
#2017-01-11 05:26:05 

naturalna

Użytkownik

Sprawa rzeczywiscie jest trudna i chyba idzie o duze pieniądze. Uwazam ze to przerasta wszystkich forumowiczów dlatego powineineś zgłosić się do fachowców któzy przebadają rachunki, faktury, księgi, bilingi, a nawet plan dnia Twojego wspolnika i sie okaze co tak naprawde sie dzieje. Tu masz dobre biuro detektywistyczne - http://cdfox.pl/. Na twoim miejscu bym nie czekała bo rzeczywiscie mozna niezle się wtopić z takim wspólnikiem.

#2017-01-11 06:53:20 

revolver

Użytkownik

Czyli detektyw. Rozważałem już to i właściwie prawie podjąlem decyzje na tak ale wolałem najpierw poradzic sie innych bo moze istnieje inny łagodneijszy sposób.
#2017-01-11 09:30:20 

naturalna

Użytkownik

Partner prawdopodobnie cie oszukuje, masz podstawy by tak sądzić wiec nie ma po co szukac łagodniejszych sposobó, tylko jak najszybciej odkryć karty i dowiedziec się na czym stoisz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015