#2017-02-03 08:10:59 

otello

Użytkownik

Cześć. Który sklep z luksusowymi zegarkami polecacie i czy lepiej kupować w internecie czy sklepach stacjonarnych albo u zegarmistrzów? Pozdrawiam i z góry dziękuję za posty.
#2017-02-03 08:39:49 

wiertarka

Użytkownik

Zawsze najbardziej opłaca się w internecie, pozostaje tylko kwestia wyboru odpowiedniego, sprawdzonego sklepu. U zegarmistrzów zwykle jest bardzo drogo a z gwarancjami oryginalności podobnie jak wszędzie – jeśli masz watpliwosci to trzeba sprawdzić. Mogę polecić ci bardzo dobry sklep z dobrymi i niedrogimi zegarkami – kraff.pl. To jeden ze starszych dostawców luksusowych zegarków na którym na pewno się nie zawiedziesz.
#2017-02-03 10:30:17 

huub

Użytkownik

Kupiłem tam kiedyś zegarek dla teścia bo na święta składaliśmy się wszyscy na coś lepszego i bardzo się cieszę że tak zdecydowałem bo zegarek jest oryginalny, ma wszystkie papiery, dokumenty i gwarancje, a do tego jakość wykonania mówi sama za siebie. Ja np widze różnice miedzy tym modelem a wystawowymi w galerii. I tu pojawia się pytanie czy w witrynach są atrapy czy sprzedają podróby?
#2017-02-03 10:56:49 

fiona

Użytkownik

Cześć. Nie posądzajmy tak od razu że sprzedają podróby. Może po prostu takie jest światło czy coś. Nie bądźmy takimi paranoikami.
#2017-02-03 11:08:00 

revolver

Użytkownik

Jak luksusowe zegarki to tylko na http://kraff.pl/ – bardzo duzy wybór, atrakcyjne ceny a zegarki pewne i sprawdzone. Kupiłem tam jak narazie 3 + rotomat i na żaden nie mogę narzekać, żona też zadowolona. Zapatruje sie na kolejny dla ojca jak przejdzie na emeryture ale to jeszcze kwestia roku wiec nie mam nic konkretnego na oku. Pozdrawiam.
#2017-02-03 13:12:03 

otello

Użytkownik

Dzięki za informacje. Sklep ma się czym pochwalić bo wybór olbrzymi. Zamykam temat i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015