#2017-02-09 10:11:42 

huub

Użytkownik

Słuchajcie, macie jakieś pomysłu w jaki sposób zachęcić dziecko do uczęszczania na zajęcia z tańca? Wysłaliśmy raz dziecko do szkoły, ale bardzo mu się nie podobało i nie chcało chodzić potem…dziwne, bo lubi tańczyć i nie wiem co o tym myśleć :/
#2017-02-09 10:20:42 

fiona

Użytkownik

Ja domyślam się, że problemem była sama szkoła. Wystarczy nieprofesjonalne podejście do dziecka i już z fajnych zajęć robi się dla malucha katorga. Ile maluch ma lat? Nauka tańca powinna być w przypadku dzieci zabawą, poszukaj może lepszej szkoły.
#2017-02-09 11:02:10 

huub

Użytkownik

7 latek niedawno mu strzeliło ;) W sumie o tym zupełnie nie pomyślałem, że szkoła może być słaba…a znasz może coś ciekawego na terenie Warszawy, gdzie dziecko naprawdę będzie się bardzo dobrze czuło?
#2017-02-09 11:16:38 

JaneJoe

Użytkownik

Dokładnie jak mówiła Koleżanka, jak chcesz wysłać pociechę na kurs tańca dla dzieci w Warszawie to musi to być szkoła o odpowiednim podejściu do maluchów. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić to miejsce http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci. Instruktorzy mają świetne podejście do dzieci, a same zajęcia z nauki tańca odbywają się w formie świetnych zabaw. Moje dziecko nie może doczekać się każdej kolejnej lekcji. Ceny nie są wysokie, a możliwości instruktorów, w kwestii rodzajów tańca, są tutaj ogromne.
#2017-02-09 11:59:23 

huub

Użytkownik

Dobrze, że tutaj wszedłem bo uważam, że moje dziecko naprawdę ma predyspozycje i trochę bałem się, że nie lubi kursów. Dziękuję za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015