#2017-02-08 22:57:20 

poligamista

Użytkownik

Witajcie. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że seks chyba nie sprawia żonie żadnej przyjemności. Niby o tym rozmawialiśmy i ona mówi, że jest zadowolona, ale jakoś nie wierzę jej. Widzę po niej, że coś jest nie tak, a ona nie chce mi powiedzieć, żeby mi nie zrobić żadnej prykrości. Jak mogę trochę ten seks urozmaicić?
#2017-02-09 00:46:29 

lenino1943

Użytkownik

No sposobów jest sporo. Nie musicie przeciż zawsze tylko uprawiać seksu w ten sam sposób. Możecie trochę poeksperymentować, bawić się w jakieś scenariusze, przebieranki i inne takie. Może nawet jakieś zabawki sobie wdrożycie? Wszystkiego warto spróbować i poeksperymentować :)
#2017-02-09 03:24:22 

miałka_ewa

Użytkownik

To prawda. U nas też się seks przejadł i nie szło jakoś dojść do porozumienia, żeby przyjemność była nas obojga. Ale na stronie http://pinkarrow.pl/kulki-gejszy kupiłam sobie kiedyś kulki gejszy. Można nimi zarówno ćwiczyć przed seksem jak i wykorzystać je do seksu. No a potem to już dopiero zaczęlimy różne zabawki stosować….
#2017-02-09 05:16:48 

poligamista

Użytkownik

Ale na przykład jakie? Wiem, że żona też by była chętna na coś takiego, żeby zwiększyć jej rozkosz podczas seksu. Może jeszcze coś polecisz co się sprawdza u Was w sypialni? No bo ja ne wiem nic na temat takich zabawek….
#2017-02-09 07:43:43 

miałka_ewa

Użytkownik

Zaczęliśmy też się wibratorami bawić. Na stronie http://pinkarrow.pl/wibratory są naprawdę różne do wyboru i można wybierać do koloru do wyboru. Wibrator to nie tylko do masturbacji w pojedynkę się nada, ale też podczas seksu się świetne sprawdzi
#2017-02-09 09:19:53 

poligamista

Użytkownik

Hmmm. No dobrze. Widzę w takim razie, że będę musiał postawić jednak na różne takie zabawki i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam tylko nadzieję, że żona rzeczywiście będzie zadowolona, bo jednak seks to jest ważna część wspólnego życia. A jak ktoś mówi, że nie to kłamie :P
#2017-02-09 12:06:02 

miałka_ewa

Użytkownik

Racja. To ważny element życia dlatego warto się starać o to, żeby wszystko zawsze było w porządku w tej kwestii. Polecam zaglądać dlatego na pinkarrow.pl i tam sobie popatrzeć na różne zabawki. Może akurat Cię najdzie jakaś fantazja do sprawdzenia w łóżku :D
#2017-02-09 13:40:05 

poligamista

Użytkownik

Niech najdzie. Będę sprawdzać. Intensywnie :D Dzięki za pomoc, bardzo się przydała ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015