#2017-03-08 05:32:32 

altanaria

Użytkownik

Koleżanka podpowiedziała mi że jeśli chcę wynająć mieszkanie to żeby nie szukać najemcy na własną rękę ryzykując różne kłopoty tylko skorzystać z firmy oferującej właśnie nie samo pośrednictwo ale zarządzanie najmem, co podobno jest bardzo wygodne. Zgodzicie się z tym, macie z tym jakieś doświadczenia?
#2017-03-08 05:47:43 

JaneJoe

Użytkownik

Ja dopiero niedawno dowiedziałam się że można skorzystać z takich usług i bardzo nad tym ubolewam. Co prawda nie mogę powiedzieć żebym miała jakieś wielkie kłopoty z najemcami, znam gorsze przypadki, ale sporo czasu minęło zanim w ogóle kogoś znalazłam jak dałam dosc wysoką cenę, ale adekwatną do standardu mieszkania
#2017-03-08 05:58:42 

otello

Użytkownik

Bo najemcy zwykle chcieliby niewiadomo co za małą stawkę :( ja korzystałem z usług firmy oferującej zarządzanie najmem w Poznaniu i oni załatwili mi najemcę który bez mrugnięcia okiem płacił tyle ile było trzeba i w ogóle trzymali rekę na pulsie żeby wszystko było w porządku. Tu link http://www.premiumforrent.pl/zarzadzanie jakby ktoś był zainteresowany, wątpię żeby inne firmy były tak samo dobre
#2017-03-08 08:56:41 

altanaria

Użytkownik

Dziękuję za wypowiedzi i namiar, chyba się przyda :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015