#2017-03-09 21:00:30 

warfather

Użytkownik

Potrzebny mi jest doradca finansowy. Planuję rozwój mojej firmy i przydałby mi się ktoś, kto pomoże mi w sprawie kredytu, bo potrzebna mi jest do tego rozwoju gotówka, co pewnie jest dość oczywiste. Zależy mi żeby ten ktoś potrafił mi doradzić jaki rodzaj kredytu wziąć i gdzie najlepiej go wziąć i tak dalej, i tak dalej… Jest wiele kwestii, które chcę móc z takim człowieke obgadać i dowiedzieć się jak to wszystko zaatwić i co będzie najkorzystniejsze dla mnie… Polecicie mi jakiegoś dobrego konsultanta czy coś takiego??
#2017-03-09 21:20:09 

wiertarka

Użytkownik

Kredyty nigdy nie są dobre!! Nie polecam, lepiej się wstrzymać z planami i uzbierać całą sumę, a nie zię zadłużać i spłacać to później całe życie…
#2017-03-09 22:51:20 

warfather

Użytkownik

W biznesie niestety czekać nie można i trzeba działać jak najszybciej i jak najbardziej skutecznie, więc niestety, kredyty są często konieczne.
#2017-03-09 23:46:23 

Soulguard

Użytkownik

No prawdę mówisz, prawdę. Kredyty w biznesie to norma, bo nigdy nie wiadomo jak się wszystko pozmienia zaraz i czy okazja nie przejdzie koło nosa. Jak nie my to ktoś inny, więc dobrze, że chcesz się rozwijać. A w sprawie doradztwa finansowego to najlepiej zgłoś się do profesjonalnej firmy konsultingowej.
#2017-03-10 02:06:38 

warfather

Użytkownik

Mhmm, no dobra. A możesz mi polecić jakąś firmę konsultingową w takim razie??
#2017-03-10 03:25:18 

Soulguard

Użytkownik

Jasne, polecę Ci bardzo chętnie firmę konsultingową, która moim zdaniem jest najlepszą z najlepszych: http://metisgroup.pl/. Są naprawdę świetni w swoim fachu i bardzo dobrze radzą sobie z doradztwem inwestycyjnym i finansowym.
#2017-03-10 05:54:40 

Soulguard

Użytkownik

Tu masz trochę więcej na temat doradztwa kredytowego dla firm: http://metisgroup.pl/doradztwo-finansowe/kredyty-dla-firm/. Naprawdę warto skorzystać z ich usług, w kwestiach finansowych dobrze Cię we wszystkim poprowadzą, doradzą jaki kredyt i gdzie najlepiej wziąć i tak dalej.
#2017-03-10 06:40:40 

warfather

Użytkownik

Okej, dzięki bardzo za polecenie w takim razie. Bardzo profesjonalnie to wszystko wygląda tam na stronie.
#2017-03-10 09:02:00 

Soulguard

Użytkownik

No i nie tylko na stronie, generalnie to są prawdziwi profesjonaliści, którzy pomogą Ci prowadzić biznes i doradzą naprawdę w wielu, wielu kwestiach. Szczerze polecam, bo ja korzystam z ich pomocy i jestem bardzo, bardzo zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015