#2017-04-03 07:35:53 

miałka_ewa

Użytkownik

Pilnie poszukiwana jest przez mnie dobra i sprawdzona ekipa sprzątająca, która zajmuje się sprzątaniem po remoncie. Możecie mi kogoś polecić? Zależy mi na szybkich i sprawnych usługach, żeby to nie trwało wieki i żeby było jednak porządnie posprzątane, bo wiecie jak to jest po remoncie, niestety nie tak pięknie jak w tych wszystkich programach, w których przychodzi super ekipa, remontuje Ci dom i wszystko oddane piękne i gotowe… Także będę wdzięczna za polecenie jakieś sprawdzone czy coś, proszę Was bardzo ładnie, bo remont już coraz bliżej końca, więc czas o tym pomyśleć już poważnie…
#2017-04-03 08:21:40 

ohydna

Użytkownik

A co z pani za gospodyni, że ekipę sprzątającą brać chce ? Ja nie rozumiem takich kobiet, to do pani domu należy utrzymanie porządku, bo to jej gniazdko jest rodzinne i o niej świadczy. Sama musi pani sobie posprzątać, tak powinno być !!
#2017-04-03 08:48:20 

miałka_ewa

Użytkownik

Proszę pani… Taka ze mnie gospodyni, że mam też pracę i nie mam czasu spędzić trzech dni na sprzątaniu, a nie chcę też wracać do zabałaganionego domu przez dwa tygodnie, bo był remont i nie mam czasu posprzątać porządnie od razu wszystkiego i sprzątam codziennie po trochu… Także proszę nie oceniać, do tego są takie usługi żeby z nich korzystać.
#2017-04-03 09:37:05 

Soulguard

Użytkownik

No dokładnie, ja się zgadzam z Tobą w stu procentach, że takie usługi są po to żeby życie nam nieco ułatwiać, ale to że się z nich korzysta to wcale źle o nikim nie świadczy… Tak więc ja Ci polecę zajrzeć tutaj: http://steamlux.pl/sprzatanie-po-remoncie.html. To naprawdę świetna firma sprzątająca, bardzo dokładni są i uwijają się z robotą całkiem szybko. Polecam bardzo.
#2017-04-03 10:51:36 

miałka_ewa

Użytkownik

Ooo, super. Dziękuję bardzo, a powiedz mi jeszcze czy pranie wykładzin też może mają w ofercie? Widziałam coś o tapicerkach niby i tak mi się skojarzyło?
#2017-04-03 12:31:34 

Soulguard

Użytkownik

Owszem, tak. Ja u nich piorę kilka razy do roku tapicerkę w aucie właśnie, ale wykładziny też czyszczą, tu masz link: http://steamlux.pl/pranie-wykladzin.html. Naprawdę bardzo Ci ich polecam, świetna i sprawdzona firma, bardzo dobrze czyszczą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015